Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Xxxtentacion...

Mi a véleményetek Xxxtentacion haláláról? Ki volt a tettes szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 08:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Egyesnél a pont. Minden ezzel van tele, azt se tudtam ki volt ez, rákerestem, valami drogos rapper gyerek, 12 egy tucat, Dunát lehetne velük rekeszteni, de egyik se alkotott semmi maradandót. Nem fog különösebben hiányozni. Aviciit meg Chester Benningtont legalább tudtam kik, ismertem zenéiket.


Nem kell úgy csinálni mintha valami nagy sztárt vesztettünk volna. Egy füves gyerek gondolom rossz helyre szólt be, cserébe lelőtték. Megszokott dolog, 2Pac óta ezerszám történtek már ilyenek. Semmivel nem lesz másabb a zenei szcéna.

2018. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
59%

Mégis hogy mertek ilyet mondani? És ha drogos volt? És ha emos volt?

Van aki kedvelte őt. Nem is kevesen.

Nem alkotott maradandót? Nyisd ki a szemed, ember.


Btw a válaszra visszatérve vagy Rob $tone, vagy Drake küldte rá az embereit szerintem. Meg volt egy olyan csávó, aki arról rappelt hogy megakarja ölni xxxtentaciont.

Alatta a kommentekbe kérdezték tőle ; Ugye nem te voltál? Miért tetted ezt? És mindegyik kommentet beszívezte.


Nekem hiányozni fog, kedvenc rapperem volt, és marad is, elég rossz volt a halála hírével kezdeni a reggelt. Bevallom, és sírtam. Most is magam alatt vagyok, és a zenéit hallgatom.

2018. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
14%
nem halt megxd
2018. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
#3, el kell szomorítsalak, valóban nem alkotott maradandót.
2018. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De meghalt
2018. jún. 19. 22:02
 6/25 anonim ***** válasza:
62%

Uristen ennyi szanalmat. Ember van fogalmatok arrol hogy ki volt o? Arrol hogy miert volt ilyen? A szemetekben csak egy drogos hulyegyerek. Tudjatok miert lett ilyen? Persze hogy nem. Tobb millio emberen segitett mind lelkileg, mind anyagilag. Ti meg itt pofaztok a vilagba hulyesegeket, aztan egymast szopkodjatok fel. Ha valamihez nem ertetek akkor nem kell hozza velemenyt fuzni verebek. A masik amin nagyon sokat nevetek, ez a "tucat" jelzo. Ti dolgoztok mint munkavallalo. Az nem tucat mi? 😃

A zenei megitelese pedig csak izles kerdese.

Legalabb egy alapveto tisztelet lehetne bennetek.

"Elhunytrol vagy jot, vagy semmit"

F*$zfejek

2018. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
A terhes barátnőjének is jól megverte, amivel segített az egyik szemére megvakulni, ha jól tudom. Milyen egy úriemberről van szó!
2018. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
*barátnőjét
2018. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

Kerlek mutass egy videot ahogy ezt igy a baratnoje kijelenti 😃

Latod pont ez itt a baj. Ezt hallottad, de hogy kitol es miert azt mar te sem tudod. Ahelyett hogy utana neznel inkabb ide kopkodod a hulyeseget.

Anyukadtol ugyhallottam hogy csicska vagy 😅

2018. jún. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

De amúgy azt nézem, a gyerek a Wikipédia szerint is "2017-ben robbant be a zeneiparba", és ezt siratják úgy mintha egy legendát vesztettek volna el aki 50 éve alkot. Gondolom kijött egy darab száma, 120 "f.ck"-kal a szövegben, és az lett annyira felkapott.


Bírom ezt a torz értékítéletet ami a mai fiatal generációban van. De tessék, itt a szomorú hír, meghalt Kányádi Sándor író. Kíváncsi leszek róla hány kérdést fognak kiírni. Ja, hogy azt se tudják itt sokan hogy ő ki volt. Na ez az igazán szomorú.

2018. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!