Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen tenyérbemászó...

Miért ilyen tenyérbemászó Jungkook?

Figyelt kérdés

2018. jún. 26. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%

Az összes ilyen kpoppos tenyérbemászó. Koreában divat hominak lenni :)

Az a gáz hogy egy csomó magyar csajnak is ez jön be..

2018. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
mert szép
2018. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
hogy értve? :D
2018. jún. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
nem tudom, mennyi kpopot fogyasztasz, de az idolok nagyrésze tenyérbemászó. nem értem, miért pont Jungkookot fogtad ki mondjuk, szerintem ő elég chill
2018. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen a legtöbb idol tényleg az, de Jungkook különösképpen. Azért is pont őt fogtam ki. Kicsit bosszantó személyisége van, néha már-már elviselhetetlen, a tenyérbemászót pedig nem tudom másképpen megfogalmazni, de gondolom tudjátok mire értem. De ahogy írtátok a legtöbb idol csakugyan ilyen.
2018. jún. 27. 12:36
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy elég negatív jelző, nem? Miért csak ilyen degradáló kérdéseket látok? Ne a rosszat lássátok már másokban!

Nem értem miért lenne az, semmi baj nincs vele. Jó személyisége és szép kisugárzása van.

Vagy mondj konkrét példát jól volt ez.

2018. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező!Remélem,te nem egy BTS (Army) rajongó vagy,mert ilyet álmomban sem írnék a kedvenc együttesem tagjairól.A tenyérbemászó kijelentés tényleg nagyon nincs helyén, ez akkor azt jelenti, hogy jól behúznál neki egyet,mert nem tetszik a viselkedése?Mindenkinek vannak negatív megnyilvánulásai, nekem, is, neked is.Akkor most mi rossz emberek vagyunk, ahogy Jungkook is?Mi a baj vele,kifejtenéd?Igen,lehet önző,mint oly sok mindenki.(nem ad chipset a többi tagnak XD)Nem is ismerjük őket,mert amit az internet bugyraiban látsz,az közel sem a tagokat tükrözi.Csak a közeli barátaik, családjuk tudja valójában, hogy milyen emberek is ők.Személy szerint soha nem nyilvánítanék véleményt (pláne negatív) róluk, pont ezért,mert személyesen ne ismerem őket.(Ez a többi kpop bandára is igaz)
2018. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok army. Viszont lehet igazad van, kicsit erős kijelentés, de nekem ez jött le. Mindenkinek megvan a maga véleménye, én csupán kíváncsi voltam, hogy más is van-e ezzel így. Unszimpatikus, kicsit "túljátszott", de persze lehetséges, hogy ez úgymond "hozzá tartozik" mármint amit mutatnia kell a nagyközönség felé. Ezt sem vonom kétségbe. Visszaszívom a tenyérbemászót, és helyettesítem szimplán az unszimpatikussal.
2018. jún. 28. 23:11
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Miért nézed őket ha nem vagy ARMY?
2018. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
attól függetlenül, hogy megnézek pár videót, muszáj armynak lennem hozzá?:)Nem. Hallgatom a zenéjük, mert az jó. Kíváncsiságból néztem egy-egy interjút, show felvételt, és azt hiszem, hogy ezt valaki megtegye, nem kell hozzá fannak lennie.
2018. jún. 29. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!