Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Tankcsapda koncert után...

Ha Tankcsapda koncert után oda menne Lukácsékhoz egy 16 éves rajongó fiú (nem betegesen nagy fan) akkor vele is jó fejek lennének vagy úgy állnának hozzá az egészhez hogy sz@ros hülye gyerek mit akar itt menjen vissza az oviba homokozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy szabad e egyáltalán, de ha minden igaz akkor gyakran odamennek hozzájuk koncert után és elvileg tök jó arcok és nem lekoptatják őket hanem beszélgetnek vagy bármi ha nem hulla fáradtak. Ha a környékünkre jön a tankcsapda koncertenzi akkor én mindig ott vagyok az első sorban de még odamenni hozzájuk nem mertem.

2018. jún. 28. 22:17
 1/4 anonim válasza:
80%

Szerintem nem fognak lekoptatni, sőt...még én se mentem oda hozzájuk, de nem hinném, hogy bunkók lennének...

UI:én kib4szott nagy Tankcsapda fan vagyok, megőrülök értük😍😍 13/l😅

2018. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijönnek koncertek után, az nyilván azért van, hogy fotózkodhassanak velük a rajongók.
2018. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)
2018. jún. 30. 00:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam már pár koncertjükön de még nem sikerült őket elkapnom... Amikor legutóbb nálunk voltak, pont nem voltam itthon, viszont pár haverom dumált velük meg fotózkodtak is :D Elvileg rendesek voltak, mindenki sorrakerült, egyedül Fejes volt türelmetlen és már húzott volna el, de valahol meg tudom érteni. :P
2018. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!