Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Visszafog térni a One Direction?

Visszafog térni a One Direction?

Figyelt kérdés

Több kérdés is van itt gyk-n, de azok már 1-2 évesek. Azt mondták, hogy visszatérnek, de még mindig semmi...pedig ha jól tudom szerződést is kötöttek.

Harry azt mondta, hogy szünetet akar tartani, és ez a rajongóknak is jót tesz majd. Csak én gondolom úgy, hogy mire visszatérnek, az a sok 'rajongó' már nem lesz többé, mert mind felnőnek, és nem fogja érdekelni őket a 1D?

(Ezt magamból kiindulva)

Vagy lehet nem is térnek vissza többé?



2018. júl. 9. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz ebből semmi, csupán azért halogatják még a népet, hogy ne tűnjenek nagyon bunkónak...aztán ki tudja :/
2018. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem
2018. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez lehet, hogy 10 év múlva lesz, szerintem egy emlék koncert erejéig, vagy valami, de igazából az egyéni karrierjükben jobban ki tudnak bontakozni, és elég boldognak tűnnek. de amenniyre én látom még így is baromi sokan imádják a 1D zenét, és megszállottan várják a visszatérésüket. ha nem vagy fent twitteren, akkor nézz fel, ott lehet találsz még több embert a fanbázisukban akikkel erről jobban tudsz beszélgetni ha érdekel :)
2018. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#8YearsOfOneDirection


Miss these bbys so freakin' much! The whole fandom is waiting for the reunion.

2018. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!