Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson mitől lett nőies?

Michael Jackson mitől lett nőies?

Figyelt kérdés

Nem a bőrszínéről beszélek, hanem arról, hogy régebben erősebb alkatú/csontozatú, fiúsabb karakterű volt,mint itt:


[link]



Utána pedig elvesztette ezt a markánsságot,finom,feminim, nőies alkatú/kisugárzású volt:


[link]



2018. júl. 31. 19:59
 1/8 Bajer ***** válasza:
90%
Mert korábban az apja rondának látta és ezt közölte is vele. Ezért plasztikai műtéteket végeztetett az arcán. Állítólag Nefertiti egyiptomi királynő szobra alapján alakították át az arcát.
2018. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Most az apja halála után azt mondta a dokija, hogy hormoninjekciókat adatott be neki a kedves papa, hogy ne legyen férfias a hangja, megjelenése.
2018. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Második te nagyon hűje vagy! egyátalán nem igaz

és különben is a sok per eléggé meg viselte ezérz volt sovány.És volt mély hangja.

2018. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
szerintem a plasztikai sebészeti beavatkozások mellett le is fogyott, megviselte a sok dolog, ha pedig a megműtött arc is lefogy, elvékonyodik, hát az nem szép
2018. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
és azt is hozzá kell tenni,hogy majdnem 51 volt,amikor meghalt. lehet, nem illik ezt mondani, de 50 évesen nem szép már sok ember. akiknek plasztikai műtétük van, mind csúnyák lesznek idős korukban. 40-es éveiben kezdett szerintem drasztikus lenni a külseje.
2018. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De nem volt csúnya
2018. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
nem bántásból írtam , tényleg.
2018. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tejútlefetyelő válasza:
Valójában sokat táncolt, edzett, de olyan táncos alkatot szeretett volna (legalábbis ezt olvastam), mint a balett-táncosoknak van. Ezért tett is: volt, hogy áttért a vega életmódra, aztán sajnos az alaptalan vádak is megviselték, amitől fogyott. Sosem volt erős csontozatú, mindig ő volt a legvékonyabb, filigrán alkatú a családban és erre jöttek a fentiek. Egyáltalán nem kell csodálkozni azon, hogy valaki vékony. Persze 2005 után sajnos kórosan sovány volt, ettől az arca is beesett, és persze az idő múlása is mindenkit máshogy ér.
2021. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!