Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jintro?! Kpopperek! Mi a...

Jintro?! Kpopperek! Mi a véleményetek Jin intrójáról?

Figyelt kérdés

Szerintem eszméletlenül jó hangja van^^

És egyébként kíváncsi vagyok nektek a vocal line intrójai közzül melyik a kedvencetek?

Serendipity,Euphoria,Singularity vagy az Epiphany?



2018. aug. 9. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, ez az egyik kedvencem, az biztos. :)
2018. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Serendipity


Nekem nagyon nagyon tetszett^^ Alig vártam, hogy legyen végre egy Jintro is. És eszméletlen magasan énekelt, gyönyörű volt. Nekem személy szerint a Serendipity tetszett a legjobban, de persze az összeset imádtam.^^

Annyira várom már a comeback-et.!*-* Nagyon kíváncsi vagyok az új dalokra. *-*

2018. aug. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából a legjobban engem is a Serendipity fogott meg, aztán az Euphoria is ott van,ami szintén számomra elég megható

A Singularity nekem inkább olyan nosztalgikus féle és ez az Epiphany is,viszont az Euphoria-n és a Serendipity-n elsirtam magam:')

2018. aug. 10. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Telitalálat,jobb szót nem tudok rá mondani.Jin hangja gyönyörű!(bár ezt eddig is tudtuk).Amikor először meghallgattam, elsírtam magam.Nekem is a Serendipity a kedvencem, viszont ez lesz a másik.
2018. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a végén lévő szöveg fogott meg, az valami elképesztő.
2018. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megragadó lett, de szerintem ez mind a négyre elmondható. A Serendipity egy őszinte és egyszerű szerelmes dal, Euphoria-utópia, Singularity sötét és vizes, az ephinany pedig elindul egy irányba, mert végre döntéshez jutott :) Ilyen érzéseket keltenek bennem
2018. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is hasonló a véleményem

A Serendipity egy aranyos, fülbemászó,szerelmes dal amire Jimin hangja még jobban rá dob^^

Az Euphoria szintén egy szerelmes dal,de számomra inkább már a meghatóbb számok táborába tartozik, imádom<3 egy ideig arra voltam rá függve🤭

Számomra a Singularity irtó szexi,Tae hangját imádom, mégis benne van az a lázadás,wáhh nem tudok vele betelni😍

Az Epiphany meg valami irtó gyönyörű és karizmatikus dal számomra 🤗 Jin hangjába bele bódultam 🤤

Szóval mind jó,mind el mond valamit a maga módján!

2018. aug. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!