Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi is az divat ARMY?

Mi is az divat ARMY?

Figyelt kérdés

Olyanról még nem igen hallottam hogy divat EXO L vagy divat VIP :D de bisztos létezik ilyen is

Személy szerint én azokat tartom divat rajongóknak akik a zenét lebaszarintják és csak pl számára az számít hogy a banda tagjai jól nézzenek ki.

Szerintetek?



2018. aug. 15. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden bandánál vannak divat rajongók.

Igazából számomra annyira összetett ez a "divat kpopperség". Igen, az egyik, amit te mondasz, hogy csak a kinézet számít, a zene nem érdekli őket. Igazából mondanám, hogy sokan azért "divat kpopperek", mert csak fel akarnak tűnni, hogy ők bizony kpoppot hallgatnak. De most már olyan sokan hallgatnak kpoppot, hogy semmi extra nincs abban, hogy valaki azt hallgat.


Számomra az is divat kpopper, akiknek csak a BTS létezik pl., a többi rossz számukra, stb, de akkora nagy kpoppereknek tartják magukat. Vagyis nem avval van a bajom, hogy valaki szereti a BTS-t, hanem avval, hogy valaki szerint csak a BTS létezik, és úgy tesznek, mintha a kpop csak a BTS-ből állna, de időközben a BTS-ben sem tudják a tagokat, sőt, egy kicsit sem ismerik őket.


Vagy amikor valaki avval próbál "menő" lenni, hogy hallgat kpopot. (Nem mintha menőségnek számítana az ilyesmi.) De igazából alig ismeri őket, és nem is tudja mifánterem a kpop.

2018. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Az army hadsereget jelent. Gondolom aki azért vonul be a seregbe mert menőnek tartja. Aztán persze rájön hogy nem csupa fenékig tejfel a katonák élete. Akkor szívja meg igazán ha kipakolják valahova Afganisztánba tűzvonalba.
2018. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elsővel egyet értek!

Második egy mosolyt csalt az arcomra, viszont tele van igazsággal! köszönöm:))!

Még jöhetnek válaszok, kíváncsi vagyok ki hogyan gondolja

2018. aug. 15. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem aki csak BTS-t hallgat,az nem is kpopper(a kpop az összes koreai előadót magában foglalja),az csak ARMY,ha pedig csak a srácok kinézete miatt érdekli a BTS,akkor még az sem.Engem attól ver ki a víz, mikor kislánykák kommentelgetik:my future husband,drágám, szerelmem.Na, ők tuti nem a zene miatt vannak odáig a BTS-ért.(de lehet más bandáknál is írogatnak a fanjaik ilyet,nem tudom).
2018. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy definiálnám, hogy az a személy "divat-Army", aki lekakaózza a Bangtant zenéstől-mindenestől, de kijelenti, hogy ő bizisten imádja őket.


Az viszont NEM divat-Army véleményem szerint, aki nem ismeri minden egyes számukat/megmozdulásukat/mémüket/akármijüket, mert hát istenem, van más dolga is egy embernek, mint az összes szarkaságot felkutatni egy bandáról. Na meg lehet, hogy más fandomokban is benne van, és pont erre nem jut annyi ideje, mint egy másikra, amit jobban szeret. Ugyanide tartoznak azok is, akik csak a zenéjüket hallgatják, de amúgy nem ássák bele magukat a fiúk életébe. Szerintem ők ugyanolyan rajongónak számítanak. Egy bandánál mi a lényeg? A zene. Akkor felesleges lehordani valakit, csak mert összekeverte Jint Jungkook-kal :)


Ezt kedves kérdező, nem rád értem egyébként, mielőtt megsértődnél, csak láttam olyan rajongókat, akik számára az az alapkövetelménye az "ármiságnak", hogy tudjon a fiúkról minden hülyeséget.


És nem, nem gondolom, hogy a tagok nevét tudni alapkövetelmény. Ez olyan, mintha egy filmet szeretnél, de tudnod kéne a színészek nevét. Nem kell. Nem a színész volt a lényege a filmnek, hanem a sztorija. Ennyi. Az már csak egy plusz, ha tudod a színész nevét is, de nem alapkövetelménye a rajongóságnak, én ezt gondolom erről.

2018. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2018. aug. 17. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

5-ös, hülyeséget írsz. Egy filmet és egy bandát hogy tudsz te összehasonlítani?

Aki rajongó az minek rajongó? Ha a rajongó nem tudja a tagok nevét, akkor ki fogja? A zene érdekel, de az, hogy kik adják elő, már a legkevésbé sem? A banda az zene meg az emberek akik előadják. És nem csak a neveket kell tudni, hanem fújni a születési dátumot és minden más jellemző tulajdonságot is.

2018. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Igenis felesleges. Én pl. 10 éve hallgatom az Evanescence-t, ismerem minden dalukat, de az Amy Lee-n kívül egyik tagnak sem tudom a nevét, és nem is érdekel, mert számomra csak a zenéjük a lényeg :) Születési dátum? Minek? Könyörgöm, ennyire nem kéne szőrszálhasogatónak lenni. Ha valaki zenét játszik, és egy adott ember szereti azt a zenét, akkor az már elég feltétele a rajongásnak. Gondolom a kedvenc íródról sem tudsz minden egyes életrajzi adatot felsorolni :) Mert ennyi erővel, szereted a könyveit, de az már nem érdekel, hogy mikor született az írója? Rettenet, tragédia, nem is vagy igazi rajongója a könyveinek, ha nem tudsz róla egy ilyen fontos apróságot. ._.
2018. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

A kpopban ugyanolyan fontosak a tagok, mint a zene. Ott külön van minden tagról mindenféle merch, kép, plüss, és így tovább. Szóval ahhoz igen bénának kell lenned, hogy ne jusson el hozzád a nevük.

Egy rock banda másképp működik mint egy kpop banda, ott nincsenek minden tagról külön képek meg merch-ök.

2018. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
A kpop ugyanolyan zene, mint a többi, nem kell itt különlegeskedni :) Attól, hogy a koreaiak máshogy reklámozzák a cuccaikat, még a végeredmény ugyanaz: el akarják adni a zenéjüket. Aki nincs benne annyira a kpopban, azt úgysem fogják érdekelni a merchek, csak a zene. Ettől ő még ugyanannyira rajongó, mint az aki az utolsó kulcstartójukat is megveszi.
2018. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!