Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BTS-nek van, vagy nincs?

A BTS-nek van, vagy nincs?

Figyelt kérdés
Kérlek irjatok infókat/nyilatkozásokat arról hogy miket válaszoltak/mondtak, mikor megkérdezték a tagokat hogy van e barátnőjük. Kapcsolat, szerelem stb...

2018. aug. 22. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Nem unjátok még ezt a sok spam kérdést erről a noname kínai vacak együttesről?
2018. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem lehet és mindig el is mondják, hogy NINCS barátnőjük, akárhányszor megkérdezik őket. De ki tudja? Mindenki gondoljon, amit akar.
2018. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-es válaszoló!A te válaszod nagyobb spam,mint a kérdező kérdése.Utána nézhettél volna, ki/mi a BTS. Google bácsi mindenki barátja XD. Halkan megsúgom:a BTS az egyik legsikeresebb dél-koreai előadó/fiúbanda.


Kedves kérdező:nem hiszem, hogy a srácoknak jelenleg barátnőjük lenne,annyira elfoglaltak, hogy egy komoly párkapcsolat most nem férne bele az idejükbe.Nem tudom,mennyi idős vagy, de egy komoly párkapcsolat nemcsak a szexualitáson alapul,ha valakit szeretünk,igyekszünk minél több minőségi időt a másikkal eltölteni.A BTS után erre több idejük lesz.

2018. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk

Ezt a kérdést Ellen is feltette nekik mire Namjoon okosan kitért a válasz elől miszerint minden koreai tudja mi az a hookup

Ez egy angol szleng szó ami azt jelenti hogy együtt lenni valakivel vagy szexuálisan vagy anélkül

Viszont én nem tudom elképzelni a fiúkról hogy ők csak a szex miatt járnának egy lánnyal(ők férfiak :D meg kell őket érteni nem olyanok mint mi nők és ugyanúgy vannak nekik is vágyaik mint bármelyik másik férfinak a világon)

2018. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok. Amúgy miért kérdezitek ezt mindig?Nem a zenéjük miatt imádjuk őket,és önmagukért?Ha lenne barátnőjük, akkor nem szeretnétek őket? A magánszféra, az magánszféra.Elég baj, hogy Mo-n szeretnek vájkálni az emberek a celebek magánéletében. Legalább a normális Armyk (vagyis mi) ne vegyük át ezt a rossz szokást,tartsuk tiszteletben a privát életüket,megérdemlik.
2018. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudod kedves 4-es válaszoló, nem véletlen,

hogy nem engedik ne legyen egyiknek se barátnője. Mert fiatalok, tehetségesek, jó képűek és hát nem véletlen, hogy több lány rajongója van. Igen, tényleg jók a zenéi, de nyilván vannak lányok(beleértve engem is) akiknek tetszenek. És csak szeretnének tájékozódni. Szerintem semmi baj sincs ha érdeklődik egy lány egy fiú iránt

2018. aug. 23. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:

MAGYARORSZÁGON SZERETNEK VÁJKÁLNI AZ IDOLOK ÉLETÉBE?XDDD


akkor te nem ismered még a koreai sasaengokat drágám:)

2018. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!