Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS és Nicki Minaj?!

BTS és Nicki Minaj?!

Figyelt kérdés

[link]


Épp most láttam ezt a videót,ugye kijött a BTS új MV teaserje de ez a videó lesokkolt 🤯

Sokan írják kommentben,hogy próbálják de nem történik semmi,lehet csak valami kamu?!



2018. aug. 22. 18:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én azt mondom ha ez igaz,a BTS már teljesen nem a régi BTS lesz..
2018. aug. 22. 18:49
 2/16 anonim válasza:
100%
Nagyon remélem hogy nem igaz, ha az lenne akkor láttunk volna legalább néhány közös fotot vagy valami nem? :/
2018. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is benne kellett volna hogy legyen a teaser-ben,meg honnan lenne már meg shazamon az egész dal?!🤨

Holnap már bisztos eldől..

2018. aug. 22. 22:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, valaki tud már valamit? :s
2018. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy meg erdekel e vagy mar tzdod a vàlaszt de igen van egy collabjuk. A mostani idol című daluknak van olyan kiadása, vagy hogy is mondjam, amiben Nicki Minaj is benne van.


En peldául nem nagyon csípem Nicki Minajot hogy szepen mondjam de ez a fiúk nagyon nagy lehetőség. A szam meg van Nicki nelkül is szóval ha vki mint pl en nem szereti őt meghallgathatja a számot nélküle is.

2018. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem Nickivel borzalmas a dal, az ő része valahogy sehogy sem illik bele a számba ráadásul a szövege sem nagy durranás bár én alapból sokkal jobbra számítottam amikor láttam a teasert. Nem tették ezt most igazán oda a srácok de a többi számukat kedvelem egyébként.
2018. aug. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elég menő hogy mai szavakkal éljek, viszont a BTS-hez Nicki cseppet sem illik

Sajnos eléggé el Amerikásodtak a srácok és ezt sok fan és egyéb ember is mondja

Igen, már tudom hogy van collabjuk de még nem hallgattam meg csak tiktokon van egy rész ahol direkt bevágták Nicki hangját,ott hallottam

Nickit amugysem nagyon csipem, kövezzetek meg Nicki fanok de nekem nem jönnek be a seggrázós énekesnők hogy így mondjam:D

Jó tény,hogy tehetséges na de NA

Viszont szerintem Nicki nélkül elég jó a dal,mert azt tudom hogy az "kishíján" a MI BTS-ünk,meg amúgyis az egész klipp tök logikus és színes valamint elképesztően játékos lett,a fiúk meg ilyen vegyesen szexik és cukik😄

2018. aug. 25. 08:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A srácoknak van az IDOL nevű száma, ami továbbra is Bangtan, de kétségtelen, hogy évek óta jelen van a nyugatias stílus. Kicsi céghez tartoznak és Koreában nem is ők a legnépszerűbbek. A legtöbb kpop csapat elsősorban Korea igényeinek próbál megfelelni, a BTS is természetesen, de rájuk elég nagy hatással van nyugat. Nekem tetszenek az új zenéik is, továbbra is részt vesznek a készítésben, így ha rájuk is van kényszerítve, van némi beleszólásuk. Igazán nem tudhatjuk mi is folyik ott. A zene továbbra is nagyon jó, magas minőségű és a hangzás és szuper. Nekem személy szerint nagyon tetszik az új dal is, körülbelül egy új Cypher 4, csak most nem kérnek bocsánatot :)


Nicki Minajról szólva meg... Kijött egy remix szám, ami TELJESEN KÜLÖNÁLLÓ szám, tudtommal nincs rajta az albumon és nem is lesz. Ennyi. Én nem kedvelem különösebben a nőt, nem is hallgatom őt. A srácok úgy tűnik szerettek volna kollaborálni vele, erről már korábbi interjúkban is beszéltek.

2018. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Tegnap láttam először az Idol videoklippjét, kikerekedett szemekkel néztem végig és hallgattam a számot. Nekem a fake love sokkal jobban bejött. Ami egy kicsit számomra még mindig szokatlan és furcsa, hogy mennyire ki vannak sminkelve a srácok a klippekben. Komolyan néhány képkockában úgy néznek ki mintha lányok lennének. Most lehet sokan azzal jönnének, hogy én vagyok maradi, de szerintem sokszor már sok, hogy ennyire el "virágfiúsítják" őket. :/ ettől független szeretem a számaikat, de az idol annyira nem nyerte el a tetszésemet. Ti hogy vagytok ezzel?
2018. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem mindegyik videoklippjük bejön mert mindig olyan "jól" ki kreálják, sőt a klippeknek vannak mondani valói úgymond teóriák ami miatt még jobban szeretem nézni:)
2018. aug. 26. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!