Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS fanok, ez igaz?

BTS fanok, ez igaz?

Figyelt kérdés

Kering egy pletyka miszerint a BTS-nek az elért sikereik végett nem kell bevonulni?!


Lehetséges ilyesmi?



2018. aug. 25. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
nyugodtan vonuljanak csak be! ők az ARMY-k nem?
2018. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Most olvasom hogy ajánlották nekik és vissza vonták *.*

Micsoda bátor férfiak 😊 büszke vagyok rájuk

Itt vannak a dátumok is

2020-ban vonul be Jin

2021-ben Yoongi

2022-ben Jin kijön, jön Namjoon és Hoseok

2023-ban Yoongi kijön, bevonul Tae és Jimin

2024-ben Namjoon és Hoseok jön ki

2025-ben Tae és Jimin kijön,vonul Jungkook

2027-ben kijön Jungkook


Őszintén szólva picit tartok attól hogy így fog elveszni a banda híre:(

2018. aug. 25. 10:30
 3/15 A kérdező kommentje:

Mi vagyunk a hadsereg akik össze tartják a bandát igen!

És bármi lesz,mindig ki fogunk mellettük állni!

2018. aug. 25. 10:33
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
és majd ez is olyan lesz mint a gengnem sztájl, amiből sikerült felébredni!
2018. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mindenki tisztában van vele,hogy egyszer a BTS is le fog járni,de jelenleg ők a felkapottak és nekik örülünk, remélem még nagyon sokáig így marad😉

Gondolom te még egyszer nem vetted a fáradságot hogy leülj és jobban megismerd őket, ezért vagy ilyen flegma véleménnyel róluk

2018. aug. 25. 10:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem, hogy miután elvégzik a katonai szolgálatot még újra össze állnak. ARMY FOREVER ♥
2018. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Végre egy normális ember! köszönöm istenem 😭

ARMY forever ❤️

2018. aug. 26. 20:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam már erről, nem tudom, hogy igaz-e, de remélem nem. Szerintem nem kéne kivételt képezni, ugyanúgy bevonul a többi idol is. Jó, a BTS sikeres de pl a BigBang is sikeres volt anno, mégis egytől egyig tisztességesen bevonultak. Szeretem őket, de nem lenne fair a többi koreai férfivel szemben. Egyébként ha igaz, akkor Koreában a csapat népszerűsége durván csökkenni fog pont az én érvelésem miatt is. Jó dolog a nemzetközi népszerűség, de nem egy életbiztosítás, kicsit jobban ügyelhetnének a koreai tevékenységükre is, mert most nagyon megcélozták az USA-t, de sajnos ott jönnek mennek az előadók, felhypeolják néhány számukat aztán többet nem hallani róluk.


Az egészet nem azért írom, mert nem szeretem őket, imádnivalóak, egyszerűen ezek csak tények.

2018. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ui.: Természetesen remélem bevonulnak és folytatják tovább egy csapatként. :3
2018. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még erről a pletykáról,de szerintem ugyanúgy befognak vonulni valamikor mint a többi idol.

Az igazat megvallva hiányozni fognak,de muszáj lesz kibírni..

Nem tudom mennyire igaz ez az időrendi sorrend,de szerintem jobb lenne,ha egyszerre vonulnának be,mihamarabb vége legyen,ha pedig valóban így fognak menni elég nagy baklövés lesz,addigra már Jin is harminc felett lesz,a többi idősebb tagról nem is beszélve.

2018. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!