Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van a BTS tagjainak snapchat...

Van a BTS tagjainak snapchat neve?

Figyelt kérdés
Vagy ha nekik nincs, csak a BTS-nek együttvéve, mint instagrammon? Ha jól tudom ott sincs külön instagrammjuk a fiúknak.(az olyanok akik nem szeretik a BTS-t, vagy trollkodnának, mellőzzék a válasz adást >°<)

2018. szept. 14. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,a srácoknak/BTS-nek nincsen snapchat accountjuk.
2018. szept. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, de publikálva nincs :D
2018. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eskü nem tudom, az ilyen kérdéseket hány évesek teszik fel, de ilyen nehéz gondolkozni.


van egy világszerte ismert banda, több millió rajongóval. lenne akár egy közös akár külön külön valamiféle elérhetőségük, ahova rászabadulhat ez a több millió rajongó...szerinted működne? ha 24/7-ben ott ülnének előtte, akkor sem tudnának mindenkinek reagálni...na meg minek is, amikor a megkeresések többsége olyan érdektelen kérdésekből állna, hogy mi a kedvenc színe, példaképe, mikor jöttök xy országba koncertezni...szóval nem is értem az egészet...

2018. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!