Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt a Molnár Krisztián gyereke...

Ezt a Molnár Krisztián gyereket mért kényeztetik emnyire el?

Figyelt kérdés

Mért kényeztetik el ennyire ezt a Molnár Krisztián óriás csecsemőt?

Van neki 150 ezer forintos számítógépje 200 ezer forintos okostelefonja Tabletje ilyen olyan kamerák de ő neki még kell lattop is de minek?

Jelenleg is gyűjtés van hogy vegyünk neki egy lattopot de minek ha ott a számítógépje?


Ez a 29 éves gyerek életében egy napot sem dolgozott mégis megkap mindent.



2018. szept. 18. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Azért mindent nem kap meg.

De te is elkezdhetsz magadnak gyűjtést szervezni, erre az interneten sok felületet találsz. Nem kell irigykedni.

2018. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Mit ilígykedsz mán?:D

Amúgy tiszta selejtes banda a szüleivel együtt. Mióta kicsapta a hisztit, hogy öngyilkos akar lenni, azóta még több mindent megkap, és a szülei is mindent megengednek neki, és pénzelik. Fura, hogy neki mindig gyűjteni kell, mikor már mindene megvan. De hát a nézői se normálisak, mert adakoznak neki, mint a katonatiszt.

2018. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Én alapból azt sem értem, hogy ez a gyerek mitől lett egyáltalán híres, hogy ekkora rajongótábora van.

Sokáig azt sem tudtam, kiről van szó, csak hallottam ismerősöktől h a "Molnár Kiki", meg "bebaszós live", aztán végül rákerestem.

Hát le voltam döbbenve, kb 5 percet tudtam végignézni egyetlen videójából.

Oké, hogy egy unatkozó, elkényeztetett, 10 éves szinten lévő hülyegyerek. De szerintem a követői még nagyobb barmok, hiszen ha senkit se érdekelne, meg nem küldenének neki pénzt meg csomagokat, akkor nem lenne ekkora arca, hiszen a kutya sem foglalkozna vele. Viszont mivel a sok idióta szereti nézni, ahogy vedel, cigizik, és közben osztja a nagy semmit egy órán keresztül, így ők az okai annak, hogy ilyen híres lett.

Elég szomorú egyébként, hogy sok ember ennyire lealacsonyítja magát, hogy ilyen szarokat néz. Ennél egy fokkal még az Éjjel-Nappal BP, és a többi tv-ben látható szenny is jobb.

2018. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
A srác értelmi fogyatékos (ez komolyan nem tűnik fel senkinek?)+cukorbeteg, az inzulint is az anyja anyja be neki, tehát ha kicsesznék a szülei, akkor hetek alatt belehalna a dologba.
2018. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Múltkor Puzséron is kiakadtam, ő is azzal csesztette, hogy "miért nem rakták ki még a szülei?" - úgy bameg, hogy agyilag súlyosan sérült!
2018. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg ez a gyerek sosem fog felnőni megnősülni családot alapítani megkomolyodni?

Ha szellemileg fogyatékos akkor 40 évesen is még mindig a szülei nyakán lesz és ilyen marad örökre?

2018. szept. 18. 12:00
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Hogy komolyodna meg egy értelmi fogyatékos?

És nem, nem fog mindig a szüleivel élni, erre vannak pl. a különböző bentlakásos otthonok, de nyilván inkább a családja körében legyen, mint egy rideg intézményben, ezt a valószínűleg a szülei is jobban akarják, mivel szeretik, mivel a gyerekük...

2018. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

És miért kéne neki megnősülnie és családot alapítania? Hol van ez előírva, hogy így kell élni?

Ha neked ez a kiteljesedés netovábbja, hogy kölköket ellj le, akkor csináld. De ne másokra vetítsd ki.

Bár a kérdés alapján és, hogy nem bírod felfogni mi az az értelmi fogyatékos, lehet neked sem kéne szaporodni.

2018. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hátha nem akar dolgozni soha életében akkor muszáj neki gyereket nemzeni úgy mint a roma származású emberek és akkor a családi pótlékból és a állami támogatásokból szűkösen talán megtud élni.


Ráadásul házat is kapna ingyen szocpolra ha legalább 3 gyereke lenne.

2018. szept. 18. 16:18
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Aha. Micsoda szülői ambíciók. Aztán nyomorognak együtt a gyerekkel, mert már minden fillért kisajtolt a rendszerből a gyerekcsinálással.

Tudom, nagy kérés, de mi lenne ha csak olyan csinálna gyerek, aki önállóan el is tudja tartani?

2018. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!