Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Peller...

Mi a véleményetek Peller Annáról, és Lukács Miklósról?

Figyelt kérdés
Szerintem üde színfoltot hoztak a TV képernyőjére,sokkal magasabb szinten vannak,mint a mostani celebek jelentős része. Én bírom őket.

2018. szept. 18. 22:07
 1/4 Nagy.bettike21 ***** válasza:
42%
Alompar!!!!!
2018. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Én utálom őket! Ellenszenves barmok! Az a Miki egy címeres kretén, de a nő is kajla. Ráadásul a külsejük sem indokolja a képernyős jelenlétet, hogy finoman fogalmazzak.
2019. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre ők is válnak, pedig azt hittem ők együtt maradnak. Úgy látom a mai világban kb minden kapcsolatnak válás lesz a vége max 10-20 éven belül. Nincsenek már holtomiglan holtodiglan. Persze az sem jó, ha benne maradnak a rossz kapcsolatban, szóval nyilván ha nem működik és nem javítható, akkor ez a helyes döntés. De azt látom teljesen felesleges a mai világban örök hűséget esküdni egymásnak, nagyon naiv dolog. 100-ból ha 1-nek sikerül, de lehet az is nagy szám.
2023. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ők nagyon jó párosnak tűntek, nem gondoltam volna, hogy ők is válnak. Mikor olvastam, hogy a testvére válik kb 1 éve, hirtelen összekevertem vele és meg is lepődtem, hogy erre nem számítottam. Aztán láttam, hogy nem róla van szó, de 1 évre rá ők is. Amúgy nem foglalkoztat a sztárok magánélete, csak olyan szinten, hogy le lehet vonni belőle tanulságokat, mert ők kirakat előtt élik ugyanazt, amit más 4 fal között.
2023. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!