Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek szép ez az énekesnő?

Szerintetek szép ez az énekesnő?

Figyelt kérdés

Szerintetek szép ez az énekesnő? Itt van róla néhány fotó: [link]

A munkatársaimmal nemrég arról beszélgettünk, hogy melyik sztárhoz hasonlítanánk szívesen és én őt mondtam. Mivel Magyarországon kevésbé ismert sztárról van szó, így nem tudták ki az. Megmutattam az egyik fotóját és az egyik kollégám azt mondta, hogy szerinte nagyon ronda. Persze mindenkinek más az ízlése, de azért azt nem lehet mondani erre a hölgyre, hogy ronda. Szerintem nagyon szép, de tudom, hogy nem mindenki látja így. De azért a rondától nagyon messze van! Különben meg a kolléganőm nem nézett tükörbe, mikor ezt mondta.



2018. szept. 20. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen átlagos kinézete van talán alatta is van picit.

Persze nem ronda de nem is szép.

2018. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
El sem merem képzelni hogy te hogyan nézhetsz ki ha egy ilyen nagyorrú picit röfis arcú nőre szeretnél hasonlítani
2018. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, tetszik a szeme, olyan ártatlan arca van.
2018. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem ronda, de az átlagnál rosszabb.
2018. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát fura egy ízlésed van. Nem ronda persze. De aki a röfiset írta...., na ezzel a kifejezéssel egyet értek.

Nézd, tényleg nem csúnya a csaj, de olyan nem szép fejformája van, és látszik rajta, hogy erőlködik azért,hogy szépnek tűnjön. Az utolsó fotón, ahol a haja takarja az arca szélét, és nem nyitja ki a száját, ha csak azt a képet látnám, azt mondanám szép, egy átlagos szépség, de az előtte lévő képek leleplezik...

Nem szép, csak egy átlagos megcsinált nő, aki azért nem randa, ennyi.


Ez olyan, mint az ördögnóra. Arra is hogy mondják, hog ymekkora szépség. Közben meg alapvetően inkább csúnya vonásai vannak, ránézésre tűrhető. Csak agyontunigolja magát, meg a sminkesek, hogy kihozzanak valamit belőle, ennek eredménye, hogy nem annyira ronda. De úgy semmi szép nincs benne amúgy.


Máskülönben meg ízlések és pofonok.

2018. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őt amúgy hogy hívják? Szerintem egész szép.
2018. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2018. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Második kép, ahol kék mögötte az ég, az jó, tetszik. (fiúként mondom)
2018. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Röfis".

És ezt azért mondjátok mert az orra nem lefelé konyul, meg nem totál egyenes?

Röfizzétek a kövér disznókat akik egész nap zabálnak és mindenhol bűzölögnek, mert arról ők tehetnek. Ez a csaj mit tehet róla, hogy ilyen az orra, ami amúgy nem is csúnya.

21F Ui.: Megnéznélek azért titeket, valószinű, hogy esélyetek se lenne nála. =)

2018. szept. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten szép, inkább érdekes arca van.
2018. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!