Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shawn Mendes: Londom, Barcelona?

Shawn Mendes: Londom, Barcelona?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki tud, kérem segítsen. Az lehetséges, hogy Shawn 2019-es turnéjára Barcelonaba (03.26.) és Londonba (04.16.,17,19.) még lehet kapni a legolcsóbb jegyekből? (BCN 46€, LND 65£) Ezt a hivatalos jegyeladó irodáknál láttam, amik be vannak linkelve Shawn hivatalos oldalára. Ezt azért furcsállom, mert a legtöbb koncertje már sold out, nemhogy legolcsóbb kategóriás jegyek legyenek...



2018. okt. 5. 22:32
 1/8 Orsi Varga válasza:

Szia. Én ezt az oldalt nézem, katt rá. :)

[link]

2018. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves Előző!

A viagogo oldalról NE vásárolj, jegyüzérek, és hamis jegyeket adnak el!!! Ugyanazt a jegyet több embernek is eladják, és több pénzt vesz le a kártyádról a vásárláskor, mint amit kiír!!!

Olvass utána, miket írnak az oldalról. (Akár gyakorin is)

2018. okt. 10. 16:50
 3/8 Orsi Varga válasza:
Köszönöm, hogy szóltál. Ezt nem tudtam
2018. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leheteséges, hogy vannak jegyek, nem sold out-os az összes koncert:) Valószínűleg még csak most szabadítanak fel szektorokat
2018. okt. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi!
2018. okt. 12. 12:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok barmit arrol, hogy a becsi koncertre szabaditanak fel meg jegyeket?
2018. nov. 1. 21:30
 7/8 anonim válasza:
Lehet rá számítani tavaly alapján. Sőt igazából már most is volt, hogy volt majdnem egy egész sor szabad hely, szóval simán lehet, hogy ez meg fog megint ismétlődni.
2018. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves #7!

Milyen jegyek voltak felszabaditva Becsbe? A vip merch-et en is lattam, de engem legjobban a sima jegyek erdekelnenek.

2018. nov. 16. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!