Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek? Gondolkoztatok...

Szerintetek? Gondolkoztatok már rajta? A többi lent ⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés

Gondolom aki igazi Army, annak biztos hogy eszébe jutott hogy vajon a bts tagokat mi vonzza egy lányban. Mondhatjuk hogy engem is érdekelne hogy mi az "ideáljuk"

Nézelődtem neten, de csak angolul találok ilyen cikkeket. És mivel én nem tudok angolul, próbáltam fordítóval. De olyan hülye értelmetlen mondatok *születtek*🤦‍♀️

Ha tudnátok linket, vagy ide kommentet írni a témáról, azt nagyon megköszönném.



2018. okt. 14. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet találni infókat magyarul is,lehet nem jól keresel rá.Mellékelek neked pár mondatot azért.


RM: Ideálja, egy szép hangú,világos bőrű lány,aki jól néz ki fehér pulcsiban,farmerban,és piros Converse cipőben.

Suga: A tagok szerint a fiatalabb lányokat szereti.Ideálja olyan lány,aki hasonlít hozzá, bölcs, és szereti a zenét.

Jimin: Ideális típusa egy olyan lány,aki aranyos,kedves,és alacsonyabb nála.

V: Ideálja egy olyan lány,aki csak vele foglalkozik,aki csak őt szereti,forrócsokit csinál neki,és aranyos arca van.Az első szerelmét szeretné feleségül venni,és örökké vele lenni.

Jungkook: Ideális típusa olyan lány,aki legalább 168 cm magas,de legyen alacsonyabb nála.Idővel jó feleség váljon belőle,aki finomakat főz.Legyen okos,csinos,és legyenek szép lábai.

J-Hope: Ideálja olyan lány,aki szereti a könyveket,gondoskodik másokról,jól főz.

Jin: Ideálja olyan lány,aki jól főz,kedves,és gondoskodik róla.

2018. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


remélem ez valamennyire segit neked:)

2019. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!