Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A felsorolt magyar Youtuberek...

A felsorolt magyar Youtuberek között ki hol lakik és hány éves?

Figyelt kérdés

A felsorolt magyar Youtuberek között ki hol lakik és hány éves?

Ha csak egyet tudsz azt is írd meg.

Elég csak a város, nem a pontos cím érdekel, Budapest estén kerület is.

Szóval a Youtuberek (vagy csatornáik):

Dancsó Péter

PamKutyá-ék

TheVR-ék

LunkeY

Radics Peti

Unfueld

Barni

Nessaj

Beniipowa

HollywoodNewsAgency

Zzozéatya

Viszkok Fruzsi

Isti Szalai

GoodLike

Magyarósi Csaba

HErBy

AlexGaming

FacePapi

St22Lacika

Kodiak


(Estleg még a kedvenc videósod is mellé írhatod aki nincs a listán.



#YouTube #csatorna #celeb #ismertség #hol laknak helyileg?
2018. okt. 23. 07:47
 1/6 anonim válasza:
77%
St22Lacika szerintem leginkább a kamionban :)
2018. okt. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*LuckeY, UNFIELD
2018. okt. 23. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy részükről azt se tudom, hogy kicsoda, de akikről tudom, arról sem tudok pontos választ adni ezekre a kérdésekre. Azért hátha tudok segíteni. Dancsó Budapesti, és olyan 30 körüli lehet. Pamkutyáék szerintem 25-30 között, gondolom ők is Pestiek. Radics Peti Veszprémi, nem tudom hány éves, szerintem már ő is közelít a 30-hoz. Unfield, és Herby fehérváriak. Előbbi 20-21, utóbbi tán már 40 felett van. Szirmait bírom, de passzolom. Szerintem 30 plusszos. Viszkok Fruzsi tavaly diplomázott. Akkor olyan 22-23 éves lehet. Valahonnan vidékről származik, a tanulmányai miatt jött Pestre. Gondolom maradt is, annyira nem követem. Kedvenc videósom FanMadeMaker, róla azt is pontosan tudom, hogy Budán lakik (talán XI. kerület) és 1998-ban született, tehát 20 éves. A társa Bobby, akivel csinálják (csinálták) a Szürreality Showt, Gyöngyösi, és 24, vagy 25 éves.
2018. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem egyrészt tök mindegy, hogy hol laknak és hány évesek. másrészt, aki el akarja mondani, az szerintem elmondja a videóiban. aki nem akarja, hogy tudják róla, azokról meg nem érdemes/illő firtatni - gondolj bele, te még a kitalált felhadsználónevedet sem vállalod fel a kérdéseid mellett, pedig ebből sem tudna meg senki semmit rólad, de közben másoknak korát és lakhelyét akarod megtudni?


Magyarósi Csaba elég sokszor elmondta már a videóiban h budapesti, én többször találkoztam is vele (csak úgy az utcán, nem közönségtalálkozókon - mondjuk a videókban szereplőkkel szemben én nem szoktam leszólítani hírességeket, csak elmegyek mellettük), sőt a kerületet (szerintem 13.) és a korát, sőt szerintem a születésnapját is lehet tudni a videóiból (mintha lett volna olyan adása, amiben szülinapi ajándékokat kapott rajongóktól is).


Handrast nem kérdezted, de vele is többször találkoztam már véletlenül ő is valahol a 13. kerületi lehet. szerintem ő is emlegette már a korát, mindketten olyan 40 körül vannak.

2018. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szirmai a Városmajortól nem messze lakik.
2018. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello! Ha még aktuális a kérdésed akkor:

Alexgaming erdélyi, azon belül székelyudvarhelyi és most kb 21 éves

2021. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!