Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a legtehetséges...

Szerintetek ki a legtehetségesebb a BTS-ből?

Figyelt kérdés

Minek gondolod úgy hogy ő lenne? Ki a biasod, miért szereted a bandát, miótta vagy ARMY és ilyesmik érdekelnének:)


Netes trollokból és oltogató kpop gyűlölő emberekből nem kérek,légyszives ha nem szereted, távozz, köszönöm ❤️



2018. okt. 26. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kook. Mert egyszerűen mindenhez ért.
2018. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ugyan nem szeretem a bts-t meg jungkookot sem :D de ha választani kell akkor igen ő az mivel nagyon nagy erőfeszítéseket tesz és ezt tisztelem
2018. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nincs olyan hogy 'legtehetségesebb' mindegyikőjüknek megvan a maga adottsága amiben igazán kiemelkedő.


Jin egy nagyon jó vokál,olyan szép hangja van,igazán sajnálom,hogy Ő kapja a legkevesebb szöveget a dalokban.


V úgyszintén jól énekel és egy nagyon jó táncos,a régebbi koreográfiákra is emlékszik és eltudja őket táncolni,amikor sokra már J-Hope sem emlékszik,és nagyon örülök,hogy már Ő is dance line tagja,mert megérdemli (UB-m).💜


Suga iszonyatosan jól rappel,talán Ő a kedvencem a rap line-ból,emellett dalszövegeket is ír,van egy saját stúdiója a Genius Lab.😊


Mint ahogyan az előttem szólók írták Jungkook is nagyon tehetséges ,a 'kis' maknae rengeteg dalt feldolgoz,és még csak sorolni lehetne mennyi mindenben tehetséges.


Jimin is király táncos és a hangja lélegzetelállító,olyan lágy és harmonikus,szinte egész nap hallgatnám.😊


RM egy kiváló leader,ugyanazt tudom csak írni mint Yoongi-nál.


J-Hope a reményünk,a mindenünk 😆,viccet félretéve nagyszerű táncos,énekes és ahányszor már megnevettet engem ez a srác,egy kész szórakoztatómester ! 😁


Röviden,nem hiába vannak 7,Ők egy nagy család,és együtt egész a csapat,ebből a 7 csodából tevődik össze a BTS és nem bánom,hogy ARMY lehetek,sőt hatalmas nagy boldogsággal tölt el ! I PURPLE YOU ! 💜

2018. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, utolsó veled teljes mértékben egyet értek 💜
2018. okt. 27. 18:17
 5/19 anonim ***** válasza:

Mind iszonyatosan tehetséges, de nekem a biasom akkor is Jimin. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy az a fiú létezik, vagy csak álom. 😍 Oo de jo lenne kijutni egy bts koncertre... 🤞

A bandát azért szeretem, mert különbek. Egyediek. Nagyon sok bandát hallgatok és ők az egyetlen banda akinek az összes száma tetszik. Nincs olyan zenéjük amit ne imádnék. Army "hivatalosan" 2017 szeptemberétől vagyok. Ugye akkor jelent meg a DNA című számuk mv-vel együtt. És azt a számot hallottam először a bts-től.

2018. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
most volt nekik europai koncertjük berlinben meg párizsban... és egy jó darabig már csak a távol keleten lesz koncertjük
2018. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem kell és nem is lehet erre igazán válaszolni, mert mindannyian másban a legek. Ráadásul szerintem mindenki kicsit elfogult ebben a kérdésben:)

De ők heten a BTS és bár külön külön, szólóban is csodálatosak, szerintem az ARMYk így szeretik őket leginkább:) azért néhány dolog, amit előttem már valószínűleg elmondtak:


Jungkook tényleg rengeteg mindenben jeleskedik, ráadásul olyan aranyos hogy az hihetetlen >< tényleg olyan mint egy kis nyuszi XD a hangja csodás, és imádom ahogy rappel (meg ahogy táncol^^)


Jiminnek először a személyisége fogott meg, olyan mintha egyszerűen túl édes lenne, ahhoz hogy igazi legyen:D a hangja gyönyörű, és imádom nézni ahogy táncol.. Van valami a mozdulataiban amitől olyan jimines és ez király.. Ja, és a mosolyáért egyszerűen oda vagyok:D


Jin ugye a legidősebb tag, de ez egyáltalán nem látszik rajta(Mr. Worldwide Handsome khmm) Nagyon szép és különleges hangja van és annyira sajnálom hogy nem kap több szerepet a dalokban:c


Suga először olyan kis magának valónak tűnt, de ahogy jobban megismertem a srácokat rájöttem, hogy bár csöndesebb a többieknél, ő is 'meg tud szólalni' (lásd:AgustD) Nagyon szeretem Sugát, ahogy rappel, teljesen beleéli magát és látszik rajta hogy szereti ezt csinálni, ráadásul a mixtape-jén nagyon őszinte volt, ami még jobban megfogott.


RM nagyon jó vezető, és nagyon jó rapper, és külön hálás vagyok neki, amiért több angol sort beletesz a dalokba:P


Azt hiszem a világ összes ARMY-ja nevében mondhatom, hogy J-Hope a mi reményünk, a mi angyalunk és a mi napfényünk:D egyszerűen hihetetlen mennyire pozitív és bármikor fel tud vidítani^^ imádom ahogy rappel, valahogy színt visz az egészbe:) nagyszerű táncos, komolyan néha nem hiszem el, ahogy mozog, olyan mintha minden testrésze külön külön lenne:o


És végül Taehyung. Ő komolyan leírhatatlan. Benne is legelsőnek a személyisége fogott meg, az hogy teljesen különbözik mindenki mástól, és hogy olyan édesen furcsa. Tényleg, igazán sok dolog van ami nagyon furcsa benneXD De épp ezért szeretem.

A hangja pedig.. Olyan gyönyörű, mély hangja van, amit egész nap tudnék hallgatni. Csodásan táncol és borzasztó helyes. A mosolya túlságosan aranyos, néha rajta is csodálkozom, hogy tényleg létezik. Fansignokon olyan édesen viselkedik kisgyerekekkel, hogy elolvadok, és egyszerűen túl tökéletesnek tűnik ahhoz hogy ez az egész fiú igazi legyen.

Ő az egyetlen biasom, nem is tudom elképzelni, hogy más legyen:P

Rajta kívül is mindenkit szeretek, nem igazán akarok különbséget tenni köztük, de

azt hiszem pont erre gondoltam amikor az írtam hogy mindenki "kicsit" elfogult :DD


Nagyon kevés ideje vagyok ARMY, amit sajnálok, de szerintem nem maradtam le semmiről:) Egyszer el szeretnék jutni egy koncertre(hét év alatt csak útba ejtik egyszer kis országunkat:D), gondolom ezzel sem vagyok egyedül.


Szóval igen, én így gondolok a BTS-re. Hét fiú, akik külön külön ugyanolyan tökéletesek a maguk módján, mint együtt, a BTS-ként:)



Bocsi, hogy ilyen hosszú lett:o

2018. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszán nevetve potyogtak a könnyeim,te egy valódi ARMY lehetsz💜💜

És a többiek is, köszönöm az értelmes válaszokat ❤️

2018. okt. 29. 11:28
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
Egyik se, nem szeretem a transznemű kínaiakat.
2018. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Miért lennének transzneműek? Ízlések és pofonok. Most ki milyen szemszögből nézi. Nem úgy néznek ki mint a lányok. Ha meg transznemű is lenne egy fiú akkor lányos vékony hangja lenne. De már a hangjukat hallva tudjuk hogy ők nem azok. Meg ha nem szereted a bts-t akkor minek kommentelsz ide? (nem kotekedesbol)
2018. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!