Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a helyzet Herbyvel?

Mi a helyzet Herbyvel?

Figyelt kérdés

Csó! Egy ideje nem néztem Herbyt (Dely Péter) de most kb 2 hete újra elkezdtem nézni de ahogy látom én már nagyon le vagyok maradva :D Azt tudom hogy Sümegen lakik (ugye? xd) mostmár két kutyája van de az a Kopasz is ott lakik vele? Most nincs csaja, senkije? A nagy rajongók nyomhatnának ide néhány infót róla hogy legyek képbe, nagyon megköszönném!

Csó napot!



2018. okt. 29. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

na csó das iszt csipsz, ugyan úgy kol***, mint régen, csak most már másokat is bevet hozzá, ajánlom ezt a csatornát megnézésre, hogy képbe kerülj milyen is ő valójában


https://www.youtube.com/channel/UCbk_6BnOKMYorplaHp2qmGQ/vid..

2018. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy látom tényleg sok mindent kihagytam! Megnéztem néhány videót innen amit küldtél, elállt a lélegzetem... Egy ideje már úgy láttam csökken a videós színvonala, de mostmár tényleg nagyon lecsúszott.


Sajnálom, mert kb. 6 éve követem őt.

2018. okt. 29. 17:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja meg azon nagyon röhögök hogy Kopasz (Kovács Norbert) sokszor pont ugyan úgy beszél mint Herby! Nem tudom hogy csinálja de van hogy ugyan azokat mondja meg a nevetése is hasonló! Már megtaláltam az eredeti csatornáját neki is, ugyan olyan stílusban videózik mint Herby. Mondhatni Herby a Kopasz teremtője xd
2018. okt. 29. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
így van, ne legyen semmi illúziód velük kapcsolatban, Kopaszra pedig szinte nincs is szó mennyire megalázza magát, pl megköszöni hogy a nőjét fogdossa, józan ésszel érthetetlen
2018. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!