Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nézik Herby-t annyian?

Miért nézik Herby-t annyian?

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné keressen rá youtube-on. Egy egyértelműen alkesz figura, aki az ott összetarhált pénzből él. Saját bevallása szerint nyugtatókon él. Múltkor feldobta a youtube egy élő közvetítését 200-an nézték ahogy nem csinált semmit, csak ott ült ivott meg nyomta be a frontint. És küldték neki a pénzt. Tényleg ide jutottunk, hogy ezek a sztárok?

2018. nov. 4. 17:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Nem fogja abbahagyni a videózást. Kell neki a reklámpénz amit a videók után kap. Csak megjátssza magát mint már eddig is sokszor.
2018. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Nézői miért hisszik el neki?

Ha valaki el mondja az igazat akkor bannolnak, meg el küldenek melegebb éghajlatra.

2018. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Most is otthon kapot jó sok ajándékot. Ilyen ingyen élő mindent meg kap, és sok mindent, én örülök neki én kaptam két sapkát és zoknit, de többit nekem kell megvenni magamnak tévé, pc teló stb.
2018. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Tévét is kapot herby nem olyan rég.
2018. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Ki pénzeli ezt az ingyenélőt?

Csak az annyja?

Ha az annyja meg hal akkor herby koldus lesz az utcán?

Hogy talált ilyen szép nőt mint Kinga?


Kapasz havrja nőjét is meg húzta, kopaszt meg lőkte, de ki békültek.

2018. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
*anyja
2018. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
2018. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Miből futná neki Mustangra? Még ezt az 5 milliós putrit is az anyja vette neki egy ilyen Mustang meg 7-8 millió alsó hangon.
2018. dec. 29. 13:49
 29/39 anonim ***** válasza:

Az anyja vehette neki ezt is.

Láttad mennyi ajándékot kapott?

Én ennyit ajándékot kiskoromba kaptam.

2018. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

kifejezetten gyenge produkció, tehát kamu, alatta a komment, hogy legalább itt megmaradjon, hisz ott nem fog, mert az igazság fáj neki:


"

Will Classus

2 órája

Szerencsétlen :DD életedbe nem fogsz kocsit vezetni, 40 évesen egy jogsit nem tudtál lerakni, de 200 centis tv az van :DD "



" Reszkessetek Szàjba Ruglak

Reszkessetek Szàjba Ruglak

1 órája

@Will Classus szerinted egy csöves alkoholistának meddig tartana a jogsi ? :D "


" Will Classus

Will Classus

1 órája

Van jogsim már 18 eves korom óta haver. A másik dolog meg valóban az, hogy aki feles sörrel indítja a napot annak nehéz lesz az úton maradni. "

2018. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!