Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak Magyarországon NORMÁLIS...

Vannak Magyarországon NORMÁLIS Minecraft videósok?

Figyelt kérdés

Sajnálattal tapasztalom a YouTube, főleg a magyar YouTube átlagminőségének romlását. Mindenhol csak a "clickbait" és a lehető legtöbb pénz elsajátítása a cél.


Aki a Minecraft nevezetű játékban ismert, és nem csak azon a "jaj felmegyek a gagyiszerverre csapkodni a kardommal" szinten, az tudhatja, hogy a világ egyik legegyedibb és legzseniálisabb játéka, ugyanis egy más játék sem tekinthető lényegében egy "művészeti ágnak", ahol a játékosnak nem csak a szórakozás a célja, hanem hogy alkosson valamit, és az a valami megmaradjon. Ugyanúgy, ahogy a festészet. Ezenkívül a technikai része is a játéknak kitűnő, melyik másik játékban lehet még működő számítógépet építeni, ami nem csak szimulált, hanem emulált? Aki felnőtt és játszott a játékkal, ezt valószínűleg tudja.


A videósok azonban nem arról híresek, hogy a Minecraftról jó minőségű videókat készítenek. Kiteszik, hogy minél több kisgyerek megnézze a sz*r "clickbaites" videókat, ezzel azt sugallva, hogy a Minecraft egy hülye játék kisgyerekeknek, és a kisgyerekek se tudják megtalálni az igazi értékeket a játékban.


Magyarországon nem csak a videósokkal van a probléma, hanem a nagy szerverekkel is, akik lehetővé teszik, hogy szervereiken játszanak a videósok és követőik, szemét tartalmakat gyártva.


A játékosok közössége, amely nagyrészt 8-14 évesekből áll, teljesen toxikusok, egymást anyázzák, mindennek elmondják egymást.


A videósokat támogatja az egyik gagyi szerver, ami jelentősen Magyarország legnagyobb Minecraft szervere, amit most nem neveznék meg, hívjuk csak úgy, hogy "GagyiMC". A "GagyiMC"-n kívüli többi nagy szerver sem sokkal jobb, de azok legalább nem csábítják a kiskorúakat 30.000€-os rangok vásárlására, nem osztanak meg linket vírusos oldalhoz a saját kliensükből (aminek alapból nem szabadna léteznie), nem árulnak videósokat ábrázoló bugyikat, és még sorolhatnám. Nehogy azt higgyétek, hogy csak a "GagyiMC"-vel van gondom. Nem, a többi nagy szerverrel ugyanúgy, csak a "GagyiMC"-t látom a "legdurvábbnak". Ez az én saját véleményem.


A sok videós és gagyi szerver a játéknak rossz hírnevet szerez cselekedeteivel, úgymint, hogy "gyerekes", "szar", "hülyeség", "clickbaites videósok", stb.


Summa: A Minecraftot rossz irányba tereli a sok szemét tartalmat gyártó videós és a legjelentősebb szerverek, ezzel a játéknak rossz hírnevet szerezve.


Ez csak a háttértörténet volt, és ahogy én látom a helyzetet.



A kérdésem az lenne, hogy vannak-e olyan magyar videósok, illetve streamerek, akik NORMÁLIS Minecraft-os tartalmat töltenek fel, nem játszanak a "GagyiMC"-n, és nem is támogatja őket a "GagyiMC" bugyik árulásával, a videók nem "clickbaitesek", és nem a semmiről / hülyeségről szólnak, hanem valami mondanivalójuk is van, tehát a játékon belül valamire is tanítanak...


Köszönöm.



2018. nov. 8. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Sirius (Pingvinharcos)


Jelenleg most csak egy modos minecraft sorozata fut, de előtte 180 részt megélt Let's Play sorozata volt, amiben különböző automata farmokat és egyéb rendstoneos rendszereket épített survivor játékmódban.

2018. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Icebluebird, DoggyAndi, Csabusa, Chabinho, ha kell még biztos találok, ezeket ismerem jobban, az első kimondottan a kedvencem.
2018. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az eddigiek az egyik feltételnek sem felelnek meg...
2018. nov. 9. 15:52
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Filmkiller zoli
2018. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Sirius mégis melyik kritériumnak nem felel meg?

Nem játszik a "GagyiMC", nem is támogatják őt, sőt... semmi köze nincs hozzájuk. Nem clickbaitel és nem hülyeségről szólnak a videói. Bár ha neked a redstone rendszerek és a modok megismertetése hülyeség, az csak téged minősít.

2018. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
ICE a legjobb, tökéletesen bemutatja miről szóll a Minecraft, a KREATIVITÁSRÓL, aztán hogy építeni, redsztonozni, commandblockozni, vagy modokkal szeretsz játszani az mindegy, de az ő csatornáján mindet megtalálod.
2018. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Siriust tudtommal támogatja a "GagyiMC", de nem az a lényeg, a videójai azok jók. A kommentet nem úgy értettem, hogy az eddigiek, hanem úgy, hogy az egyel előtte lévő válasz.
2018. nov. 10. 18:57
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
A második vagyok, ha az én általam írtak 'nem felelnek meg a feltételeknek', akkor fejtsd ki miért,mert nagyon kíváncsi vagyok.
2018. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 he84 ***** válasza:
85%
Én is például DoggyAndi-t tudom említeni. Ő elég jó magyar Monecraft videós, elég sok videót láttam már tőle. Egyáltalán nem clickbait-es, nem támogat MC szervereket és nem pénuért csinálja. Sok jó mod-os videója van, az újabb snapshot-okról is remek összefoglaló videókat szokott csinálni és már jó ideje egy SevTech Ages modpack-ből csinált egy elég jó sorozatot, aminek még mindig csinál új részeket, szoktam rendszeresen nézni.
2018. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
az előzőnek igaza van, Andi szerintem is színvonalas és érdekes videókat csinál.
2018. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!