Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a jelenlegi címe a Source...

Mi a jelenlegi címe a Source music-nak és a bighit-nek?

Figyelt kérdés

egy-két barátommal szeretnénk karácsonyra küldeni kézzel írott levelet a Gfriendnek és a BTS-nek szóval segítenétek hogy milyen címre és hogy hogyan küldjünk el?


a neten már keresgéltünk de több címet is találtunk

hihetetlen hogy mennyire elvan dugva a külföldiek számára...



2018. nov. 9. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A Gfriend címével kapcsolatban nem tudok segíteni neked.A BTS cím,amit tudok, az az a cím, amit akkor tettek közzé,mikor a management közölte, hogy nem fogadnak a srácok több ajándékot/kütyüket.Ezen a linken megtalálod:


[link]


Viszont úgy tudom,volt egy költözés, de épületen belül költöztek, tehát a cím jó,esetleg az emeletben lehet eltérés.Személy szerint erre írnék nekik.Jó tanácsként írom, ha feladjátok a levelet postán, érdemes egy tértivevényes szelvényt csatolni,amit visszaküld az koreai posta neked, ha valaki átvette a levelet.Az már más kérdés,hogy megkapják-e a srácok, és el is olvassák-e.(Ha pedig nem jó a cím, akkor úgyis visszakerül hozzád a levél.)Sok szerencsét!

2018. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen éppen ezért szeretnénk a cég címere mivel a dorm címük már nem opcionális... (gfriendnek meg sohasem volt, ami egy részt jó és rossz is...) és a cég általában oda adja ezeket a leveleket főleg az ünnepekkor mivel mindig az ilyen karácsonyi, ünnepi időszakban szoktak videót csinálni ahogy kinyitják a csomagokat/leveleket
2018. nov. 11. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor küldd arra címre,ami a linkben van.Viszont érdemes a borítékot koreaiul és angolul is megcímezni.
2018. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, ha jól értem akkor a gfriend a bighit régi épületébe költözött hmmm véletlen? :D
2018. nov. 11. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Félreértettél,én végig csak a Big Hitről írtam.A Gfriendnek nem tudom a címét sajnos.
2018. nov. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocs én írtam rosszul

Még kicsit nézelődtem a neten és ugy tűnik hogy ők a bighit régi épületébe költöztek

2018. nov. 12. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!