Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gagának milyen igazából...

Lady Gagának milyen igazából a személyisége?

Figyelt kérdés

Akik rajongói vagy csak ismerik őt, elsősorban tőlük kérdezem, hogy neki milyen a személyisége igazából? Mert sok, egymásnak nagyon ellentmondó infót találni róla.


Egyik oldalról olyanokat olvastam hogy nagy díva, szexdög, party animal meg eléggé excentrikus, kissé őrült, drogos, sőt azt is gyakran olvasom hogy sátánista.


A másik oldalról meg azt írják sokan hogy nagyon kedves, közvetlen, pozitív személyiség, rengeteg nemes ügyet támogat, természetvédő, romantikus lélek és hasonlók, valamint (a filmjein kívül ahol szerepet játszik) sosem fotózták még például cigarettázni vagy sosem volt róla hír hogy részegen balhézott volna.


Ezek közül melyik akkor az igaz, milyen személyiség? Vagy mindegyik egyben? Mert sehogy se tudom róla eldönteni hogy most inkább példaértékű vagy inkább elítélendő. A legtöbb híres embert be lehet lőni nagyjából hogy pl. az egyik most kedves mosolygós, a másik egy nagy bunkó, a harmadik egy alkesz, a negyedik mindig az egyenlőséget hangoztatja úton-útfélen, de Gaga annyira komplexnek tűnik hogy nem tudok rájönni ő milyen igazából. Még az öltözködése is mindig más, hol úgy néz ki mint egy istenség aki a földre szállt, hol úgy mint aki most szökött a diliházból, hol meg egy sima egyszerű, bájos nőnek. Borzasztó nehéz rajta kiigazodni, miért? Tudja valaki ő milyen ténylegesen?


Még egyszer, első sorban olyanok hozzászólása érdekel akik ismerik őt, rajongói, akik utálják vagy azt se tudják ki ez azoké kevésbé.


Azért ebbe a kategóriába írtam mert most mint emberre, személyiségre vagyok kíváncsi, a "sztár" oldalát (énekesi és filmes karrier) már ismerem nagyjából.



2018. nov. 19. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted itt bárki ismerni fogja?
2018. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint ember nem tudhatjuk, hogy milyen. Szerintem a közeli barátai és családtagjai nem fognak egy magyar oldalon cirkázni hogy kérdésekre válaszoljanak. És bizony csak ők lehetnek azzal igazán tisztában hogy valójában milyen. Amit a sztárok mutatnak a külvilág felé sokszor csak megjátszás, marketing (ebbe az adományozás is beletartozik).
2018. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia! Ezt így nem tudjuk szerintem pontosan megmondani, de ha megnézel pár videót amiben benne van és fordítgatod a dalszövegeit, elég sok mindent megtudhatsz róla. Nem pénzt akar csinálni, csak más szeretne lenni a többiektől. A rajongói imádják (nyilván) és rengetegen mondták már, hogy Lady Gaga változtatta meg az életüket. (Az enyémet is.) Alapból olyan emberekért csinálja, akik olyanok mint ő volt gyerekként. Nagyon más volt mint a többiek, és ezért rengeteget bántották. Eléggé más úgymond az amit kívülről mutat és az amit akkor látsz, miután kicsit jobban megismerted.

[link]

Ezt a videót egy rajongója készítette, és ha elolvasol pár kommentet is, láthatod, hogy a legtöbb rajongója így érez. Remélem tudtam segiteni!🙂


-egy Little Monster✊🏻

2018. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!