Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a X-faktorban...

Szerintetek a X-faktorban szereplő Stolenbeatben a szőke srác alfának számít?

Figyelt kérdés
Elég fullos nője van, pedig szerintem kinézetre egy szerencsétlen.
2018. nov. 27. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem unjatok meg ezt az alfazast? Pha$zsag.
2018. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nincs olyan, hogy alfa az emberek kozott. Felejtsetek mar el ezt konyorgom. Amig ilyen szavakat hasznalsz az emberekre addig a kutyanak se fogsz kelleni.
2018. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod milyen nője van? Amúgy nekem inkább a barna hajú jön be .-.

Mellesleg nincs olyan hogy alfa..

2018. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Ez most egy komoly kerdes?? Tudod te mi az az alpha egyaltalan?
2018. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Hat persze mindenki hulye csak te nem. Nincs olyan az embereknel, hogy alfa. Felejtsetek mar el ezt az incel fas...zsagot.
2018. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz ki szerencsétlenül,már bocs. Számodra lehet.


Irigy vagy rá?

2018. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Alfa... Tini párkapcsolatokba tegyél fel ilyen kérdést, főleg egy tini srácról. Ne fáraszd itt a felnőtteket. :)
2018. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, hogy jut eszedbe hogy 15 éves srácról teszel fel kérdést a felnőtt kategóriában? Komolyan nem értem meg. Mert hogy vannak idióták, akik kor alapján felnőttnek számítanak, de agyban nem. Hát megértem nincs annyi eszük...
2018. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

70-es IQ felett senki se nézi ezt a szennyet. Azt se tudom, kiről van szó, de a kérdés alapján az épp aktuális médiari.banc, aki eladja a magànéletét, mert tehetsége nincs.

Szólj, ha tévedtem.

A te szemedben alfa. Az enyémben egy csicska. Érted a lényeget?

2018. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Stolenbeath alfahíme? 😂😂😂😂😂 perszehogy, mind a ketten bu.eráns alfahímek..Egyik b..isabban néz ki mind a másik...A.viselkedésük is.A félős tekintetük is.Mióta számít valaki alfahímnek aki megrémülten néz ki.Az élő show elött mikor énekeltek Alexnak,utána elkezdett a szőke hercegnek rezegni a keze mert annyira izgult.Akkor ezekszerint ő tényleg alfahím.Ami a hanglyukat illeti szerintem jól énekelnek,dehogy alfahím azt nagyon kétlem
2018. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!