Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek is van olyan sztár,...

Nektek is van olyan sztár, akivel szeretnétek egyszer találkozni?

Figyelt kérdés

Van, hogy megmagyarázhatatlan szívfájdalom fog el, ha rá gondolsz? Amolyan plátói szerelem?


Van, hogy elképzeled, milyen lehet az ő élete és szívesen a helyébe kerülnél egy napra, hogy kipróbálhasd?


Esetleg szexuális gondolataid is vannak vele kapcsolatban?


Várom a válaszokat. :)



2018. dec. 2. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Shawn Mendes, Lance Stroll(F1) és Charles Leclerc(F1) <3

És a kedvenc kézilabda csapatomat is szívesen megnézném élőben egy meccsen./L

2018. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Billie Joe Armstronggal szívesen találkoznék, de nem vagyok belé szerelmes és nincsenek beteges képzelgéseim sem.
2018. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a One Direction tagjai voltak ilyenek amikor fiatalabb voltam! Régi szép idők ☺️
2018. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.


Akik példaképek, és nagyon szívesen találkoznék akár csak egy kézfogás erejéig: Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone.


Akikkel pedig tovább is mennék, azok színésznők: Emilia Clarke, Alicia Vikander, Gal Gadot, Brie Larson. Valük bármit nagyon szívesen csinálnék, nyilván lefeküdni meg párkapcsolatba lenni lenne a legjobb, de már csak egy vacsora, beszélgetés vagy egy közös fotó is nagyon jó lenne.

2018. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Igen, van! Ő vele szeretnék:

https://www.youtube.com/watch?v=ZUPJdv3IeEs


Egy igazi vloger! Imádom őt! De tényleg!


https://www.youtube.com/watch?v=ZUPJdv3IeEs

2018. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, van, akivel szívesen találkoznék, mert szeretem a munkáit és még jó fejnek is tűnik. Misha Collins, Emilia Clarke, Rami Malek, Emma Watson például. Régebben voltak ilyen plátói szerelmeim, mára kinőttem, de azért van, akit nem rúgnék ki az ágyamból... :D
2018. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt, de kb 14 éves korom óta nem vagyok plátói szerelmes, a sztár akiért akkor oda voltam, sajnos pár éve meghalt. Ezen kívül találkoztam már világsztárokkal személyesen is, és nem egy nagy kunszt... sőt adott esetben lelombozó.. de most nem fejtem ki miért.
2018. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Igen. Elmondhatatlanul vágyok rá. Amig élek muszáj találkoznom és beszélnem vele.


[link]


[link]

2018. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Shawn Mendes, Ruel van Dijk...
2019. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki írogatott sztároknak 4-5 évig de nem válaszóltak soha, aztán úgy döntött hogy elég, nem kér többet, de azt mondja az van hogy ő már nem akar semmit de van olyan napja amikor ezt a hírességeket látja maga elött, híába nem kér belöle, aztán nagyon szenvedni kezd és ekkor mint panasz megkérdezi hogy mit kezdjen vele, minek van ez a helyzet? De soha nem érkezik válasz ami eléggé elkeserítő, így úgy döntött hogy ne szenvedjen : elkezdi magát olyan erőssé tenni hogy ne kelljen szenvedi azon a napon vagy napokon. Én szerintem azt mondom hogy ez egy roppant vezélyes dolog az hogy akaratán kívül így befolyásolják az embert, dehát mit tud csinálni senki nem foglalkozik vele. És kérdezem én hogy ki védi őt meg ha egyszer mikor kiborul elküldi az egész bagázst a anyjába annak ellenére hogy ő szólt már számtalanszor? Mert ha feljelentik akkor abból akármi is lehet. Kinek kell az? De elmúlni úgy néz ki hogy soha. Továbbá véleményem szerint ez önfejlesztésre szólgálhat leginkább úgy hogy borzasztó önuralmat kell gyakorólni. Na de mikor alakul ki az hogy vége nincs többet ilyen lelki zaklatása? Letudja győzni? és a normális élet? Az nem jár?
2019. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!