Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy Kasza Tibi lánya arcán van egy nagyobb anyajegy?

Figyelt kérdés

Nézzetek meg ezt a képet és közelítsetek rá az állára. Van ott egy anyajegy.


Igazából már az nagyon fura hogy eddig azt hangoztatták hogy ők igenis fognak képeket kitenni, ahoz képest 3het alatt egy olyan képet sem tettek ki amin látszik a baba teljes arca .


2018. dec. 12. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen, csak neked tűnt fel. Nekem legalábbis nem tűnhetett fel, mert rohadtul nem érdekel Kasza Tibi meg a magánélete, úgy is mondhatnám hogy magasról teszek az ilyen hulladék celebekre meg a 12 egy tucat babás híreikre, csak akkor túl nyersen fejeztem ki magam. Majd ha unikornisszarv nő a fején akkor megnézem, addig meg nem érdekesebb számomra mint egy rágógumi az utca betonján.
2018. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi a sz*rnak írsz hozza kommentárt?! 😫🤦🏻‍♀️
2018. dec. 12. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik képre gondolsz?

Az instan én nem látok ilyesmit, fbm nincs.

2018. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2018. dec. 12. 14:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt a link bocsi. Közvetlenül a szája alatt
2018. dec. 12. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha te ennyiből megállapítod, akkor igazi sas szemeid lehetnek. Szerintem az csak árnyék.
2018. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem magamtól nem tűnt fel, de így hogy írtad, tényleg mintha lenne ott valami igen. Én is érdekesnek találom hogy, ha mutassák is csak elhomályosított képeket profilból... Pedig eddig mennyire mondták ha megszületik, na nem azonnal de megfogják mutatni .... érdekes
2018. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!