Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Búzás Bencéről?

Mi a véleményetek Búzás Bencéről?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint nagyon bejön külsőre,és amennyit mutat magából,abból ítélve viselkedésre is.

(És kit szerettek jobban? Őt vagy Latyák Bencét?)



2018. dec. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Latyák Bencének a szerénységét és profizmusát bírom,Búzás B-nek meg az eltökéltségét, önbizalmát.

Remélem nem fog elszállni a hírnévtől és megvalósítják amit terveztek.

2018. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Az én tetszésemet a táborban nyerte el, amikor mindenki szét volt csúszva, hanyagok voltak, de ő, annak ellenére, hogy milyen fiatal, mennyire profizmuassal kezelte a helyzetet.
2018. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon, de nagyon szeretem őket.

Főleg Buzás Bencét, nagyon tehetséges, jó a hangja és mitagadás nagyon helyes is.

🖤Forever Stolen Beat🖤

2018. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Őszinteséget kértél, hát megkapod!

A srácnak nincs rossz hangja, de valljuk be, nem azért van ennyi rajongója, mert arany volna a torkában, egyszerűen csak jól néz ki. A probléma talán ott kezdődik, hogy ő tökéletesen tisztában van mindezzel, és akkora az arca, mint egy ház, színészi képességek híján pedig úgy ahogy el tudja takarni az önelégültségét, de akinek van szeme az látja, hogy hatalmas az egója.

Ebből követketik az, hogy ezek miatt bármi, ami rá nézve nem előnyös vélemény vagy tény, az utálkozásnak lesz minősítve s a művész úr vérig sértődik.

Arról ne is beszéljünk, hogy aláírta az X-faktorral azt a bizonyos szerződést, amit minden szereplővel aláiratnak. Ez már eleve egy nagy probléma, éppen ezért nem is értem, hogy valaki miért nézi ezt a műsort, mikor az évek alatt annyi ember kitálalt már arról, hogy milyen feltételek állnak a szerződésben. Aki azt a papírt alá bírja írni semmi képpen sem követendő példa, sőt...

2018. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Harminc évesen sajnos én is a 4-es válaszolóval èrtek egyet. Szimpi nektek, mert csini a pofija, és olyannak mutatja magát, amilyennek ti látni akarjátok. Nincs ezzel semmi gond, ő ebből fog megélni (egy darabig legalábbis). Rajongjatok nyugodtan, csak ne merüljetek bele túlságosan, mert lehet, egy személyes találkozás óriàsi kiábrándulás és csalódás lenne.
2019. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem jött be. Se tehetség.. Se swmmi
2019. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!