Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Vecsei H Miklósr...

Mit gondoltok Vecsei H Miklósról? (színész)

Figyelt kérdés
Van most barátnője?

2019. jan. 11. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Azt gondolom oda-vissza vagy érte, vagy te vagy az Miki és itt sztárolod magad, én nem tudom, csak sajnálom hogy senki nem szokott válaszolni ezekre a kérdéseidre.

Megnéztem, és igen, egy színész. Vigyél neki virágot előadás után vagy valami. Ha meg te vagy az Miki, kezeltesd magad. Vagy ha valaki ismeri szóljon már neki hogy nézzen rá a gyk-ra.

2019. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
69%
Első válaszoló mit fikázod, nem értem. Csak megkérdezte! Ha meg nem tudsz értelmesen válaszolni akkor minek kattintasz rá a kérdésre?? Egyébként a kérdésre válaszolva én nagyon birom, még az Egynyári kalandban láttam anno, nagyon helyes és jó színész. Sármos, de nincs elazállva magától, és tök értelmes dolgokrol nyilatkozik mindig. Amugy most a Pál utcai fiúkat akarom megnézni, amiben játszik, nem tudja valaki hogyan lehet rá jegyet szerezni? Rögtön elkapkodják, sajna. Ja és amugy nincs barátnője úgy tudom.
2019. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Én nagyon kedvelem őt, láttam több alakítását is, nagyon jó színész, nemrég láttam egy általa írt darabot, a Kinek az ég alatt már senkije sincsen-t, és az is nagyon szuper volt. Emellett amennyire az interjúkból megismerjük, nagyon jó ember és értelmes, fontos, szép, értékes gondolatai vannak, és nagyon jó ötletei. Engem például nagyon motivál, több gondolatával segített, hogy pozitív irányba változzak. Természetesen amellett sem mehetünk el hogy mennyire helyes😍 de nem ez alapján kell megítélni. Azt nem tudom, hogy van-e most barátnője.

Kedves #1-es válaszoló! Mi probléma van azzal, ha ezt valaki megkérdezi? Mi baj van azzal ha nagyon odavan érte? És miért sztárolná magát Miki itt? Egyrészt nagyon nem olyan ember, aki ilyen primitív módon sztárolná magát, hogy GYIK-en terjeszti a nevét, másrészt van elég rajongója toborzás nélkül is, nem szorul rá, hidd el.

2019. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4%

Az van, hogy naponta jött kérdés róla, és soha nem válaszoltak rá, komolyan megsajnáltam a kérdezőt.

Ami durva, hogy azt tartottam valószínűbbnek, hogy egy rajongója ír, de most már egész biztos, hogy te vagy az Miki. Miután lelepleződtél beregisztráltál még kétszer, az egyikkel megválaszoltál néhány kérdést (ezért a magas %), a másik meg annyira új, hogy még értékelésed sincs. Menj orvoshoz Miki, mert nagy-naaagy problémák vannak veled!

2019. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Ki a fene az?
2019. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 2. válaszoló is a kérdező. :)
2019. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs, már látom, más is rájött arra, amire én. :)
2019. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Kedves első szerintem nagyon elfoglalt színészről van szó nemhiszem hogy a kevés idejét a gyakorin tölti ha meg igen szerintem akkor sem baj lehet h kíváncsi mit gondolnak róla.
2019. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
87%
Igen, biztos azzal tölti az idejét, hogy magáról tegyen fel kérdéseket, a kérdező meg több profilt is csinál... Nonszensz. Nem értem miért ne lehetne ismert emberekről kikéri mások véleményét. Válaszolva a kérdésre: Elismerem Miklós munkásságát, kedvelem, amit közvetíteni akar a mostani fiatalabb generáció felé, ám van egy barátom, aki ismeri személyesen, ő azt mondta, eléggé beképzelt és nagyra van magával. Ezt persze nem tudhatom, de nem hiszem hogy a barátomnak oka lenne alaptalanul ezt állítani róla, mindenesetre (ahogy korábban is írtam) elismerem a szakmai munkáját, viszont a külső megjelenése nélkül valószínű nem jutnának el a projectjei ilyen széles körhöz.
2019. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy újabb friss nick. :)


Engem komolyan érdekel már, hogy tényleg maga a színész válaszolgat a saját kérdéséhez, vagy csak egy őrült rajongóról van szó?

2019. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!