Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehetek idol koreában...

Hogy lehetek idol koreában hol lehet jelentkezni meghallgatásra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 19:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg tartanak meghallgatásokat néha a világ különböző pontjain, elvileg bárki lehet kpop idol, azonban gyakorlatilag csak az angolul jól beszélő ázsiaiakat szedik össze ilyenkor. Oké, van pár kivétel, mint például ők, de ezek elég no name bandák. [link]


Amúgy ne akarj kpop idol lenni, mert jó szar életük van szegényeknek. Olvasd el ezt a cikket, sok dologra rávilágít.

[link]

2019. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez tulajdonképpen két kérdés.


Az egyik, hogy hogyan lehetsz idol.

Ehhez a legfontosabb, hogy legyen ázsiai vonásod, valamelyik felmenődnek ázsiainak kell lennie. A másik, hogy mivel nagyon külföldi vagyok (értsd, nem ázsiai), ezért jó ha beszéled a nyelvet, és még jobb, ha még az angol is mellé. Mivel valószínűleg nem koreai származású vagy, ezért sokkal sokkal nehezebb, neked mindig a két, háromszorosát kellesz nyújtanod a többiekhez képest. Tehát tehetségesnek, szorgalmasnak, kitartónak és erős jelleműnek kell lenned. Meg mondjuk nem árt, ha foglalkozol szervezett körülmények (iskola, képzések) zenével, tánccal...


A másik kérdés, hogy hol lehet jelentkezni meghallgatásra.

Koreában rengeteg ügynökség van, csupán figyelned kell, mikor írnak ki meghallgatást. Több cég is tart külföldön (pl. SM). Vagy elmész valahol Koreában.

Emellett ott a lehetőség, hogy ha az utcán táncolsz, youtube-on is van fent valamid, akkor felfigyel rád valamelyik ügynökség és meghívnak egy meghallgatásra. (persze, mindehhez Koreába kell költöznöd)


Vagy, megküzdesz a valódi hírességért itt nyugaton és utána kelet felé is megpróbálsz híres lenni. Idol talán nem leszel, de akár fel is léphetsz velük, írhatsz nekik zenét.

2019. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az elírásokért :D
2019. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
1 Köszi de tudom hogy milyen életük van tisztába voltam vele de akkor is ez az álmom nem hallgattam zenét régota érdekel Ázsia az emberek az animéket néztem utána japán filmeket és találtam egy koreai filmet ezután találtam rá a kedvenc zenekaromra akik a példaképeim letek ezután döntötem el hogy én is kpop sztár akarok leni :)
2019. jan. 15. 15:34
 5/25 A kérdező kommentje:
2 köszönöm szépen a segítséget :)
2019. jan. 15. 15:35
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

figyi nem cseszegetésből de tényleg még a felét sem tudod hogy milyen életük van nekik! (még én sem tudom pedig ez után megszállottan keresgélem az infokat) lényegében nem kell ehhez ki menned Szöulba a k-pop lényege az hogy koreaiul énekelsz de már ez sem a lényeg a lényeg pop zene mellé nagyon pontos tánc!


és tényleg kutya életük van nem tom lány vagy fiú vagy de a lányok még ilyen hidegekben is -2 fokban szoknyában meg rövid nadrágokban vannak ezeken a red carpet eseményeken azt kint vannak a hidegen meg a nyitott koncerteken is harisnya nélkül nem számít csak mutassák a combokat meg a popsit rosszabb esetben a tevepatát is... mindegy ha felfáznak vagy ha tüdőgyulladást kapnak :/ :(

2019. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom összetörni az álmaidat, de ennek az esélye szinte a nullával egyenlő, másrészt, ha be is kerülsz, pocsék élet vár rád. Feltételezem lány vagy, és még nagyon fiatal. Na, ha bekerülsz egy ügynökség-kiadóhoz, nagyon kemény munka vár rád, a szüleidet nagyon-nagyon ritkán fogod látni. Nagyon durva módon kell majd diétáznod,és sokkal nagyobb erőfeszítéseket kell tenned, mint a koreaiaknak ahhoz, hogy elfogadjanak. a külföldi idolokkal, például kínaiakkal még rosszabbul bánnak mint egyébként, képzeld el, hogy neked európaiként milyen nehéz helyzeted lesz ott.

Hogyha bekerülsz egy lánybandába, ahogy már az előttem szóló is említette, falatnyi kis rucikat adnak rád, sokat kell majd szexizned, gyakorlatilag egy tárgy leszel, amire a pasik a nyálukat csorgatják. Nem randizhatsz csak úgy akárkivel, sőt, lehet a kiadód egy az egyben betiltja számodra a párkapcsolatot.

Komolyan, minek akarsz idol lenni? mi lenne olyan jó ebben?

2019. jan. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
Az érzés, hogy megcsináltad. Mint bálvány, ott állhatsz ezrek előtt és talán a nevedet se ismerik, mert még egy "senki" vagy, de megcsináltad, megküzdöttél érte. Talán csak a munka gyümölcsét osztogatják szűkmarkúan ebben az iparban... én úgy gondolom, nem a legjobb sokat akarni, ha a kevesebb is elég.
2019. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
a sulyom pont jo az alakom lapos has karcsu derék a lábaimis sépek 160 vagyok 47 kg tudok jol énekelni és a tánc is megy az még nem tökéletes de a kinézetem igen az arcom is nem szoktam sminkelni magam általába de nincsenek hibák az arcomon a szempilám is hoszu a fúk mindig aszt mongyák rám hogy szépvagyok
2019. jan. 19. 09:30
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha írsz szívesen segítek benne :) nekem is nagy álmom de pár évig még nem igen vághatok bele
2019. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!