Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Sztárok, bulvár

A kérdés

Miért mondanak fel ennyien Meghan Markle mellől?

Egyszerűen nem értem!Pár hónappal ezelőtt azt irták hogy a személyzet mennyire imádja Meghan Marklet,most pedig már a harmadik ember mond fel mellőle.Én nem hiszek el mindent amit a bulvár ír,de az tény hogy már hárman felmondtak mellőle. A "rossz májúak" szerint azért mert nem bírták elviselni és edig nem igazán hallotam róla hogy mások mellől is felmondtak volna.Vagy talán az is meg lehet hogy a terhesége miatt van? Még egyszer mondom,nem hiszek el mindent amit a bulvár ír,de nekem már nagyon furcsa hogy egyszer Szent máskor pedig már nem vagy legalábbis nem annyira.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Megán sussexi hercegné, személyzet, terhesség

jan. 16. 21:16  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történt Jungkookkal? Tele van az insta olyan videókkal, hogy rosszul van, lélegeztető van rajta, meg a tagok mondanak vslamit, de hiába van feliratozva, nem tudok angolul.20/L
Miért utálják ennyien Nádai Anikót?
Te ki állsz Michael Jackson ért ha rosszat mondanak róla?
Ebben az interjúban miről van szó mit beszélnek mondanak?
Valaki lefordítaná, miket mondanak ebben a videóban? Alex Dorame
Adam Sandlert miért szeretik ennyien?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Sztárok, bulvár rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!