Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ebben az új Tantum verde...

Ebben az új Tantum verde reklámban ki a hölgy, aki szerepel, és ki énekel a reklámban? Én Csobot Adél, vagy Kulcsár Edinára tippelek.

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 16:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2019. jan. 26. 16:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem! Valami no name statiszta.
2019. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Simpleasthat ***** válasza:

Nekem is Csobot Adél volt a tippem.

Nagyon hasonlítanak.

2019. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ők azok! Adélnak a fogsorából is rá lehet jönni. Ha jól megnézitek látjátok a különbséget. Edina pedig egyáltalá nem úgy néz ki.
2019. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Mihaela Fileva, bolgár énekesnő.

[link]

2019. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Az énekhang pedig a Margaret Island énekesnője, Lábas Viktória. Azért merem csak 99%-ra mondani, mert felismerem.


Itt az eredeti reklám (csak a hangot cserélték ki):


https://www.youtube.com/watch?v=igmWx74QGk0


Amúgy más reklámba is felkérték, mert most eléggé fut a szekér és valamiért nagyon nagy igény van rá:


https://www.youtube.com/watch?v=Hxpec_TSmqI


(Ha engem kérdezel, én rosszul vagyok ettől a szentimentális nyáladzástól, amit képvisel.)

2019. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2019. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Quite ***** válasza:

#5 és #6 Köszi az infót, ez aztán lehengerlő volt, még alá is lett támasztva. :)


Most ismét orrvérzésig nyomják ezt a reklámot, és kíváncsi voltam ki énekelhet. Én Sárközi Anitára tippeltem, neki is hasonló orgánuma és vibrátója van.


Egyébként ez a Lábas Viktória ahogy rázza magát a linkelt reklámban, na az valami nevetséges. Olyan mintha valami durva rohamgörcsök rángatnák a testét.

2019. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a reklám valami gusztustalanul fos. Ilyenkor jó, ha az embernek van lehetősége bizonyos csatornákból a nem lokalizált változatot elérni, ott ezek helyett a szarok helyett ajánlók mennek, sokkal elviselhetőbb.
2019. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mintha a Republictol koppintottak volna. Magasra dobj c. dal: "én vagyok a híd, a túlsó part, az elveszett idő, ami meglesz majd, átkozott a szó, ami téged hív..."🎶
2020. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!