Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Zvolenszki...

Mi a véleményetek Zvolenszki Zoltánrol?

Figyelt kérdés

És arrol amit csinál?

https://www.youtube.com/user/hunguga

Valamint azokrol akik nézik a videoit?



2019. febr. 4. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

én eddig még sosem hallottam róla. így első ránézésre nem is vagyok rá nagyon kíváncsi, de lehet, hogy egyszer alaposabban is megnézem majd, hogy mit csinál.


akik rendszeresen nézik, amit csinál, azok valószínűleg tudják, hogy miért nézik.


én egy csomó sikeres YouTubert nem értek, hogy miért nézik emberek, de ettől még nem érzem magam felhatalmazva, hogy leszóljak másokat. nem kell mindenkinek ugyanazt szeretnie. én se szeretném, hogy mások rám kényszerítsék az ízlésüket, cserébe én sem akarom másoknak megmondani, hogy mit kell szeretniük. ha nekik jó, hadd nézzék!

pont ez a jó a platformban, hogy (szemben a tévével pl.) mindenki nézheti, ami neki tetszik, aki nem talál magának valót, az meg csinálhat olyat, amilyet akar és majd a közönség eldönti, hogy kire és mire kíváncsi...

2019. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Règebben nèztem. Igazi trash videós a pali.

Az egèsz családja egy csőd, saját maga meg egy aluliskolázott, pancser proli.

2019. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Genetikai hulladék alkoholista g**i család.
2019. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jó arc. Személyesen találkoztam vele, nem értem ezt az utálatot, ami néhány emberből jön. Ne ítélkezz azon, akit nem is ismersz. Ez az én véleményem.
2019. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a fia elmondja a véleményét, ő biztos ismeri:D


https://www.youtube.com/watch?v=jUgBzc2cgfQ

2019. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Guga sajnos elhunyt máma.
2019. máj. 12. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos, nagyon megdöbbentett nyugodjon békében!
2019. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez komoly??
2019. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fura egy család, a gyerekein kiütött a 10 éves drog hatása, arcra mint egy orgre
2023. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!