Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudtok ajánlani 15-25 éves...

Tudtok ajánlani 15-25 éves helyes "sztár" fiúkat?

Figyelt kérdés
Csak mert en akárhogy is keresek egyszerűen nem találok 1-et sem. Ha tudtok helyes 15-25 eves helyes fiúkat pls név szerint irjatok mar ide! (Lehet sorozatból, filmből, youtuber mindegy.) elore is koszi! 😘

#fiú #sztár #pasi #YouTuber #sorozatbeli sztár #filmbeli sztár
2019. febr. 9. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ennek most mi értelme? Ilyet agyatlan tinilányok írkálnak ki.
2019. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 az hogy nem vagyok agyatlan. Igen tinilany vagyok de hogy tisztában legyél vele azert irtam ki mert az egyik baratnom "rajong" valami felig magyar felig kinai jegkorcsojásért vagy miert es bekovettem instan es kitorte a 3. Világháborút hogy en mit képzelek magamrol, meg ha o nem mutatja meg nem is latom stb.. Szeretnem hogy ne ilyen véleménnyel legyen rolam mint most is hogx nincs saját ízlésem stb mert eleg szarul esik. Szeretnem hogy en találják valami helyes fiut hogx vegre ne azt mondja rolam hogx nincs ízlésem. (Mert ha o utal akkor az egesz suli utal annyira "hires" a csaj)
2019. febr. 10. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ez a sztori pont alátámasztja a véleményem. Bocsi.
2019. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, kik játszanak a mostani Disney Channel-es filmekben és kövesd be őket
2019. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tom Holland, Harrison Osterfield (teljesen pontosan nem tudom mivel foglalkozik, Tom jó barátja, de amúgy modellkedik azt hiszem), Cameron Monaghan, Martin Garrix, Shawn Mendes, Ex One Direction srácok, Ansel Elgort, Miller Dávid


Fiatal sportolókat annyira nem ismerek, mint a barátnőd, de pl magyar válogatott focista Nagy Ádám és Nagy Dominik.


Magyarok közül most a USNK fut és a Stolen Beat az Xfaktor miatt, továbbá jó pár youtuber van, de ez már nem teljesen az én generációm, szóval én leragadtam Dancsó Péternél :D Van egy csatorna, a neve "Szerinted?", ott igazából mindenféle videósokkal csinálnak poénos feladatokat, szóval sokakat meg lehet ismerni onnan.


Akik idősebbek, de szerintem figyelemre méltóak szakmai és külső szempontból is: Rami Malek, Ben Hardy, Bill Skarsgard, Tom Felton, Chris Hemsworth, Jensen Ackles, Eddie Redmayne, Sebastian Stan és egy magyar, ByeAlex. (Nem, nem kérek kommentet emiatt, én kedvelem.)


Csak férfiakat írtam, mert azt kérted, de rengeteg szép és tehetséges nő van, természetesen. :)

2019. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, azért azt még hozzá tenném, hogy tudom nehéz tininek lenni, főleg ha ilyen emberek vannak a környezetedben, de az ilyen hülyékkel ne is akarj barátkozni, akkor se, ha népszerűek a suliba, keress normális embereket :) Gyerekes, hogy kiakadt, mert tőle hallottál egy sportolóról. Sejtem nem a barátnője, szóval semmi joga ehhez a hisztihez. :) Barátkozz normálisakkal :)
2019. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5ös jókat irt


Ricardo hurtado

De miller dávidot én is nagyon kedvelem

2020. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!