Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szabyest-nek milyen diplomája...

Szabyest-nek milyen diplomája van?

Figyelt kérdés
Már több videójában is mondta, hogy diplomát szerzett, de azt nem, hogy milyen területen.
2019. febr. 10. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egoizmusból diplomázott:)
2019. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy valami büfészak lehetett csak, mert egyáltalán nem tűnik értelmes embernek, tekintve, hogy még az általa írt dalszövegeknek sincs semmi értelme, amikre amúgy valamilyen rejtélyes okból kifolyólag olyan hihetetlenül büszke.

Azt is hozzá kell tenni, hogy nyilván a pénzét sem azzal az emlegetett diplomával keresi, mert ha azt tenné, akkor nem lenne szüksége a magamutogatásra. A "diploma" és a "szabyest" nálam két egymástól teljesen eltérő fogalom.

(Amúgy elvileg a Kodolányira járt.)


Egyébként itt van Szabyest egyik kommentje, amit a legújabb videóklipje alatti kommentszekcióba írt, az egyik droidjának az eszmefuttatására válaszolva:


"Pista Kiss nagyon sajnalom, hogy a hozzad hasonlo, intelligens emberekbol egyre kevesebb van az orszagban, de hiaba irod ezeket le, a 10 eves Jancsika falurol okosabb es O neki jogaban all megmondani, hogy nekem bizony a k###anyamat, mert cukros uditok 🤷🏼‍♂️ es itt az ervelesnek vege 😥 a STABILEST csak most kezdodik, ez meg csak a kezdet, nyilvan nem celtalanul tortennek a dolgok:) a kommenteken pedig nevetek, imadom a sok gyokert 😝"


Csak úgy sugárzik belőle az értelem, igaz? Egy tanult, egyetemet végzett ember biztosan így ír. Persze.


És ez a srác 24 éves, vagy mennyi, és még mindig itt tart, ez az agyi szintje: egy dackorszakos óvodásé. Azért ez ejesztő.

2019. febr. 10. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én még a középiskolai végzettségét is kétlem hogy lenne neki bármi
2019. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!