Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi felesége?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon ismertem őket, múltkor belefutottam egy insta live-ba, ahol a felesége még meg volt sértődve, hogy nyáron Balatonhoz mennének a kisbabával, és nem Dubajba. Majd hosszú időn ez volt a téma, hogy nem fog belföldi helyekre menni, inkább repülővel mennek majd Dubajba.

Máskor is így viselkedik? Nektek mennyire szimpatikus?


2019. febr. 15. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/291 anonim ***** válasza:
73%

1. Ki az a Kasza Tibi.

2. Hogy futsz bele ilyen live-ba?

3. Ha véletlenül belefutsz, miért nem kapcsolod ki hamar?

2019. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/291 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem írni, hogy aki nem ismeri őket, annak nem muszáj ide írnia, hiszen véleményt sem tud mondani róluk.
2019. febr. 15. 14:47
 3/291 anonim ***** válasza:
97%

Nekem elég ellentmondásos a nő. Pontosan nem is tudom mit gondoljak róla.

Insta sokszor kidobta ajánlott képek között, ránéztem az oldalára, megtetszett elkezdtem követni. Előtte igazából sokat nem tudtam róla, nem is foglalkoztam vele.

Sokszor nagyon közvetlen volt és az is szimpatikus volt benne,hogy ő főz, vezeti a háztartást meg ilyenek. Viszont ha huzamosabb ideig követi az ember, akkor azért ez az szemet szúr neki.

Igen valóban megvan a nagyzolás és rongyrázás és sokszor az az érzésem is, hogy csak a pénz miatt annyira jó Tibivel.

Elég nagy a korkülönbség ami szintén sokaknál szemet szúr. (Mondjuk szerintem a kor csak egy szám, persze bizonyos különbségig)

A csaj konkrétan a semmiből került a magyar celeb világ "krémjébe" és még most is inkább Kasza Tibi feleségeként van számon tartva. A sok szponzoráció amit kap, az is mind Tibi érdeme, mert miatta követik annyian.

Amit a gyerek megmutatása körül is művelt kicsit szánalmas. Megérthető ha valaki nem akarja közszemlére rakni az újszülött gyerekét (tiszteletre méltó is az ilyen szerintem) de akkor ne beszéljen össze vissza.

Ráadásul ami idegesítő még, hogy mindig kiemeli, hogy dolgozik, mintha az egész "brandjét" ő építette volna ki.

Az is furcsa volt, hogy csak azért mert a férje klippet forgat elküldi 2 hétre nyaralni ő meg egyedül van egy pár hónapos gyerekkel, minden segítség nélkül. El nem hiszem, hogy nincs valaki aki besegít.

Nekem kicsit ő az a luxus feleség (mondjuk nem tudom mekkora fényűzésben élnek, nem hiszem, hogy egy palotában, de azért eléggé el vannak engedve anyagilag, meg kb a férje tartja el)

Pedig ha nem oda házasodik ahova, még mindig nem tudnánk ki az a Darai Andrea.

2019. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/291 A kérdező kommentje:

Hú de jó kommentet írtál! Ugyanez a véleményem nekem is!!

Pont ebben a live-ban mondta el, hogy neki is van annyi saját pénze, hogy elmehet Dubajba, mert megdolgozott érte. Valami kampányai vannak egy ruhás meg egy teás céggel. Egyébként egy érettségije van. Én is ugyanígy gondolom, ha nem jön össze Kasza Tibivel, akkor sehol nem lenne most. Nemhogy Thaiföldön nyaralni, meg cabrióval utazni... Amit làtok belőle, nekem is néha nagyképűnek tűnik.

Sokszor feldobja a képeit az insta. Egyébként igen, jókor volt jó helyen.

Legalább Tibi régóta zenél, illetve műsort vezet, van valami látszata, hogy csinál valamit.

Mit csinált a gyerek megmutatásánál? Arról lemaradtam.

2019. febr. 15. 22:10
 5/291 anonim ***** válasza:
53%

2.vagyok, nekem Kasza Tibi sem volt igazán szimpatikus nagyon sokáig. A zenéjét még most sem szeretem, nem tartom egy kiemelkedő tehetségnek benne, a műsorvezetés meg a tévézés jobban illik hozzá szerintem.

A baba dolog csak annyi, hogy folyamatosan azt hangoztatta, hogy megfogja rögtön mutatni, meg mindenről tudnak, ehhez képest nagyon sokáig a feje nem is látszott a gyereknek a képeken nem, hogy az arca. Meg volt valami műsor ahol Pintér Tibor volt és a kiesés szélén állt és elkezdett neki kampányolni azzal, hogy csak akkor mutatja a gyereket, meg fognak a követők tudni róla, hogy megszületett, ha Pintér nem esik ki. Ehhez képest kiesett, de kb aznap este már kint volt, hogy megszületett a gyerek.

Tényleg tök közvetlennek és szimpatikusnak tűnt és kb végig követtem a terhességét is ez által, de nekem egyre unszimpatikusabb. Azt tudom csak mondani, ha sokáig napról napra látja az ember, hogy mit művel, egy idő után teljesen megváltoznak a gondolatai.

Ami még szintén zavar a Kulcsár Edinás megjátszott barátsága, annyira süt le róla az irigység, már csak azért is, mert Edinát nem a férje miatt ismerik, meg vannak önálló gondolatai és saját vállalkozása.

2019. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/291 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad a babás dolgot :) Én nem követtem rendszeresen, úgyhogy erről lemaradtam.

Mondjuk az szimpatikus számomra, hogy legalább nem lett egy szilikonos műnő. Nem sminkel, a haja természetes, nincs mindig tökéletesen felöltözve.

Viszont ez a Kulcsár Edinás nagy barátság engem is meglepett. Azóta vannak jóban hogy mindkettőjüknek babájuk lett? Mert előtte Tibinél sem láttam közös képet.

2019. febr. 16. 21:19
 7/291 A kérdező kommentje:

Most bekövettem őket, kíváncsivá tettél az írásoddal, meg arra is kíváncsi vagyok,változni fog-e a véleményem, és hogy miért van ennyi követőjük. Ha nem fog tetszeni amit látok, majd megy a kikövetés és kész.

Visszanéztem a mai live-ot, és rákérdezett valaki a korkülönbségre. Andi azt vàlaszolta, hogy egyáltalán nem sok a 14 év, mert hogy ő koravén. És természetesen ma is Kulcsár Edináékkal voltak sétálni illetve ebédelni. :D Szóval van igazság az írásodban, örülök a véleményednek!

2019. febr. 16. 23:11
 8/291 anonim ***** válasza:
94%

Én régen nagyon szerettem, mióta megszült, borzasztóan idegesít. azóta CSAK a gyerek a téma, csak a séta, csak a “cucuka felébredt cucuka nevetgél” stb. Múltkor ott nyomtam ki a live-ot, amikor HAROM perce ment folyamat, hogy “cucuka nezz ide hat cucucucucu de cuki vagy cucukaaa cucuus” az agyam eldobtam. Helyes csaj, szep arca van, szep a haja, termeszetes ami pozitiv nekem. Nem tudom, hogy lehet pont Darai Andrea “koraven” mostanaban mast se latni, csak hogy visit, mint a faba szorult fereg Kulcsar Edinaval az elokbeb, videokban.. kicsit eroltetett is ez a “baratsag” bar meg mindig jobb, mintha az allandoan vinnyogo Tapai Szabinaval baratkoznanak, a bunko ferjevel meg a kuka kisfiukkal. Dorzaszto ez a brancs, ugy gondolom a gyerekek miatt van egyebkent. Kulcsar Edinaek szerintem gyerek elott is “unalmas” celeb par voltak, nem elozgetnek agyba-fobe, nem nyomjak annyira magukat. A Kasza csalad viszont borzaszto iranyba valtozott a gyerek ota. Csinaltak egy CSALADI profilt, hogy ott nyomjak a gyereket, hisz ez nem mindnekit erdekel. Hat ugyan ugy csak a gyerektema van a sajat odlalukon, ez csak arra volt jo, hogy meg egy helyen mehessen a reklam.


Na meg par napja, mikor valentin napon kozosen vacsoraztak a Kulcsar Edinaekkal...mast sem lehetett latni, csak hogy MINDEN pillanatuk felkerult valamelyikuk sztorijaba, ALLANDOAN a kezukben a telefon videozzak egymast. Hihetetlen utana meg meg vannak sertodve, hogy a nagy kozonseg mindent tudni akar. Egyebkent nekem akkor lett eloszor nemszimpi Andi, amikor eloben elpattant az agya, mert mindig ugyan azokat kerdeztek tole.. es valaki be mrtt szolni, hogy nem tett le semmit az asztalra meg ilyenek. Ha ez a tema jon elo, egybol arrogans lesz, pokhendien valaszol. Pedig meg kinezetre is hogy kikupalodott miota van penz.. nezzetek csak meg a regi kepeket. Erdekes ott meg festett hajat, sminkelt agyba fobe, kilogott a dereka, feneke a csipogatyabol.. volt penz termeszetesnek lenni, na...:)

2019. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/291 A kérdező kommentje:

Jaj hogy mondhatsz olyat hogy "Cucu"? :D A mai insta storyban is kihangsúlyozta, hogy csak ők ketten szólíthatják Cucunak, mindenki másnak ő Lora :D

A Kucsera-Tápai házaspár a másik "kedvencem". Szabinán meg azt látom, hogy mindig nyomulna a másik két házaspárra, de ők nem viszik magukkal. Kucsera meg tényleg egy bunkónak tűnik. Szép kis csapat :D

Amúgy megnéztem Andi régi képeit. Rá sem ismerni sötétebb hajjal meg sminkkel. Szerintem jobban áll neki ez a mostani természetesség. Tényleg nem sok mindent tett le az asztalra... Ezen nem kéne kiakadnia. Vagy fáj neki az igazság? Kicsit el van szállva. Tibi nélkül miből utazgatna Thaiföldre meg Las Vegasba?

2019. febr. 18. 14:06
 10/291 anonim ***** válasza:
92%
Huuu , tejesen ugyan az a véleményem mint nektek. Tényleg az volt a legszanalmasabb, hogy meg jóval szülés előtt beharangozták, hogy ők márpedig nem lesznek olyanok,mint a többi. Hogy ők igenis megfogják mutatni a gyereket egybol, és nem lábakat meg kezecskeket fognak fotózni ... erre fel pont hogy ezt csinálták hónapokig. A másik amin kivagyok, hogy az Andi úgy állítja be azt a gyereket mintha egy csodababa lenne aki sosem sir. Múltkor a Tibi mondta liveban hogy 2x kelt az éjjel, és a manker majdnem leharapta a fejet hogy hogy mondhat ilyet, mert hogy a második kelés hajnalban volt ami már reggnek számít ...🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😒😒 szerintem ha tényleg egy sírós, rosszalvo baba lenne azt sem vallanàk be, akkor is azt mondanak hogy ő márpedig csak egyszer kel éjjel....
2019. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!