Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki még elhiszi Kasza Tibi...

Valaki még elhiszi Kasza Tibi ígérgetéseit? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Az új klipje előtt kitalálta, hogy a youtube feliratkozói között kisorsol X darab hűtőmágnest amit Thaiföldön vett. Napokig erről szólt az instája neki is, illetve a feleségének, plusz Kulcsár Edináéknak, Hódi Pamelának, hogy ez micsoda nyereményjáték. Múltkor làttam, hogy insta live-ban kaptak olyan kérdéseket, hogy mikor lesz a sorsolás, de még kinevette az embereket, hogy ezek pár száz forintos vackok, és nem kell izgulni, ki lesz sorsolva. Hetek óta ezt ígérgeti. Nem iratkoztam fel a youtube csatornájára, mert ő állította be úgy magát, hogy jófejségből gondol a rajongóira, közben meg minél több feliratkozót akart szerezni ezzel, aztán szokás szerint amit ígért, el van felejtve. Én csak azt nem értem, hogy miért kell valamit ígérgetni, ha utána nem tartja be, meg még ki is neveti azokat akik érdeklődni mernek. Miért csinálja ezt?


Nem a nyeremény értékéről van szó, hanem, hogy hiteltelen lesz ilyenek miatt azok szemében, akik kedvelik őt.


(Nyilván olyanok válaszoljanak, akik tudják, hogy ki ő, esetleg követik őt valamelyik közösségi oldalon.)


2019. márc. 2. 14:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
Én nem foglalkozom ilyen celebekkel, mert csak az időm vesztegetem, ahelyett, hogy saját életemben valami hasznosat csinálnék.
2019. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

Én itt szoktam követni a gyk kérdéseiben, mert gyakoriak a KaszaTibis kérdések, és ebből mindig tudom mikor mit csinál. Nagyon izgalmas ez a hűtőmágnes sorsolásos dolog, lehet időközben kiderült Tibi számára, hogy ezeket a nyereményeket el is kell juttatni valahogy az emberekhez, és most ismerkedik a postai szolgáltatásokkal. Hagyj időt neki, ezek nem egydzerű dolgok ha még sohasem csináltad.

Kicsit megálltam elgondolkozni annál a résznél ahol azt írtad "...hiteltelen lesz ilyenek miatt azok szemében, akik kedvelik őt." Hogy számodra mit jelent az hogy Kasza Tibi hiteles? Mit jelent az hogy kedvelik? Azt hittem a műsorokat lehet kedvelni vagy valamit amit csinál, de nem értem hogyan "hiteltelenedne el" olyan ember aki végülis nem képvisel semmit. Vagy mégis? Van egy ügy ami mellett kiállt vagy jó példát szeretne mutatni mint... mint... hát valaki segítsen miben lehetne jó.

2019. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#1: Pont a hozzád hasonlók miatt írtam ki a következő mondatot: Nyilván olyanok válaszoljanak, akik tudják, hogy ki ő, esetleg követik őt valamelyik közösségi oldalon. Ha nem követed őt, és nem tudsz érdemben hozzászólni a témához, mi a francnak kell írni ide? Esküszöm az emberek már kényszerből, azért is mindenhova odakommentelnek valami baromságot, hogy utána veszekedés legyen és szétbarmolják az összes kérdést. Tegnap szintén egy "jószándékú" ember miatt az összes választ töröltetni kellett egy kérdésem alatt, mert nem bírt leállni a kötekedéssel estig!!


#2: Úgy értettem a hitelességet, hogy ha mindig csak ígérget, akkor senki nem fog hinni neki pl egy nyereményjáték során. Mivel úgysem sorsolja ki a nyerteseket. Illetve szerintem lehet embert is kedvelni pl a zenéje vagy a stìlusa miatt. Nem értem ebbe miért kell belekötni. Jó ügy ami mellett kiàllt pl valamelyik évben az eltűnt gyerekekért adott koncertet, most meg a Te szedd akcióban fognak részt venni, azt népszerűsíti. Amúgy a postával kapcsolatos dologban egyetértek veled. Mivel a felesége mondta, hogy majd ő fogja postára adni a nyereményeket, és nem Tibi, úgyhogy mindenki meg fogja kapni. Amúgy én adok neki időt, mivel nem indulok a nyereményjátékán. :D Csak megsajnáltam azokat,akiket leszólt, mert érdeklődni mertek. Előtte bezzeg nyomta hetekig, hogy kövesse mindenki youtube-on, mert ajándékot ad.

2019. márc. 2. 14:39
 4/32 anonim ***** válasza:
45%

Ez az egész sorsolásos cirkusz csak a felszínen maradásról szól, hogy beszéljenek róla. Mert kicsoda ez a beszédhibás Kusza Tibor? Egy senki. Van egy gagyi műsora, ami semmilyen értéket nem képvisel, ellentétben a Gundel "Legyen Ön is milliomos" c. műsorával.


Nem is értem, hogy lehet egy ilyet követni és lealacsonyodni arra a primitív szintre.

Felejtsd el és lépj tovább.

2019. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Én viszont azt látom, hogy te bizony nagyon is tepersz azért a nulla ajándékért. Nem hiszem, hogy másokért aggódnál, mindenesetre döbbenetes, hogy vannak emberek akiket így meg lehet vezetni.
2019. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Már el is felejtettem hogy zenéi is voltak. Bitosan vannak pozitív tulajdonságai is, és megértem ha kedvelik őt az emberek. Alapból tök jó ha az emberek kedvelik egymást. Látod én nem is annyira ismerem, de rőgtőn gondoltam hogy gondjai lehetnek az ajánlott küldemény kitöltésével. Meg tudom érteni, én is nehezen boldogulok ilyen dolgokkal. Hasznos lenne ha készítene erről is egy videót. A felelőtlen ígérgetés az tényleg nem szép, de úgy látom nem erről van szó, ha nem adott meg konkrét időt akkor inkább csak a követői türelmetlenek.
2019. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#5:Nem teperek az ajándékért, és másokért sem aggódok nyugodj meg! Csak bunkóságnak tartottam, ahogy válaszol embereknek ezzel kapcsolatban. Mert amíg neki van szüksége valamire, addig megy a nyalizás,sokan meg bedőlnek neki. Ugyanez volt,mikor 2 másik instagram oldalát akarta bekövettetni a sok emberrel. Csak ott Iphone-t sorsolt ki a követői között. Ezért nem dőltem be a hűtőmágneses dolognak :) De nyilván te jobban tudod.


Egyébként bármelyik közszereplőről van kiírva kérdés, egyből a bunkó válaszok érkeznek. Ha valaki elvileg nem követ itt senkit természetesen, akkor minek olvas ilyen kérdéseket? Hogy bunkón beszóljon a másiknak?

Fura, hogy akik azt állítják, hogy pl őt sem követik, honnan tudják hogy mi történik vele? Érdekes dolgok ezek.


#6: "Látod én nem is annyira ismerem, de rőgtőn gondoltam hogy gondjai lehetnek az ajánlott küldemény kitöltésével. Meg tudom érteni, én is nehezen boldogulok ilyen dolgokkal." Legalább neked vicces a hozzászólásod :) Adott meg konkrét időpontot a sorsolásra: február 14 este :)

2019. márc. 2. 15:05
 8/32 anonim ***** válasza:
0%

Erre az ajándékozási problémára csak te görcsölsz rá ennyire, mert érdekelt vagy. Soraidból kitűnik, hogy nagyon akarod azt a kacatot. A válaszolók 99 %-a nem foglalkozik ilyen nevetséges ajándékozási cirkusszal és nem dőlnek be ilyen magamutogató bohócnak.

Buta az, aki hagyja magát megvezetni ilyen mondvacsinált ajándékozási cirkusszal. Sok sikert hozzá! :)

2019. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

"Csak bunkóságnak tartottam, ahogy válaszol embereknek ezzel kapcsolatban. Mert amíg neki van szüksége valamire, addig megy a nyalizás,sokan meg bedőlnek neki."


Bunkó ember bunkón válaszol, ezen ne is csodálkozz. Ebből látszik, hogy erről le kell pattanni, mivel csak önző módon felhasználja a követőit. Látom téged is zavar, ezért ne is foglalkozz vele.

2019. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Amugy igaza van a kérdezőnek, én is bírom az ilyeneket, mint az első.

Előadja itt a nagy értelmiségit, hogy ő szarik Kasza Tibire, van jobb dolga is.

Erre ez a jobb dolog az, hogy egy Kasza Tibi alatt okoskodik.

Priceless. :D

2019. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!