Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van Jonny Deppnek hivatalos...

Van Jonny Deppnek hivatalos instragamm, vagy facebook oldala?

Figyelt kérdés
Instagrammon sok ilyen Jonny Deppes fiókot láttam, de az összes leírásában ott van hogy fan. Facebookon meg láttam egy profilt, de nem tudom hogy az igazi Jonny Deppé e. Előre is köszi a válaszokat:)

2019. márc. 3. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind facebookon, mind instagramon és youtubeon akkor hivatalos egy profil, ha van mellette egy kék, vagy szürke pipa.
2019. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Instagramja 100%, hogy nincsen, az egyedüli oldal, ahol ő is jelen van az a zenekara oldala a @hollywoodvampires, valahogy így van, de sok helyről hallottam, hogy állítólag készülnek csinálni instagram profilt, mert sokan kérték. A facebookot sajnos nem tudom, de nem egyszer posztoltak a zenekaruk tagjai instára, hogy "Johnny Depp doesn't have social media" szóval szerintem a FB is bele tartozik
2019. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!