Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttad a Michael Jackson...

Láttad a Michael Jackson pedofil botrányról készült dokumentumfilmet? Tudsz válaszolni a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Olvasom ezt a cikket: [link] A Dokumentumfilmet még nem láttam, de nem úgy zárultak a perek hogy gyanúsan inkább anyagi okokból perelték? Mitől szavahihető most a dokumentumfilm, és miért nem lehetett akkoriban a bíróságon elmondani mindazt amit most a dokumentumfilm meg gondolom feltár?


Másik kérdés, hogyha tényleg pedofil volt, akkor minek vittek hozzá gyerekeket? aki odavitte a gyerekeket az mit gondolt? Pl. szülők hol voltak? és ha tudták hogy ez van, akkor miért nem vitték soha végig rednesen a büntetőpert? Ne mondjátok, hogy félelmből, mert ha be mertek perelni egy iylen hires embert, akkor miért nem merték végigvinni a pert. A másik meg, ha sokan voltak az áldozatok akkor összefoghattak volna. Na meg, ha a per végén inkább pénzben kiegyeztek vagyis "eladták az igazukat", akkor most mit akarnak?

Ha látta valaki a dokumentumfimet, el tudja magyarázni ezeket?


Érdekelne a film... szeretném tudni az iagzat. De csak akkor nézem meg ha biztosan tudom hogy obejktív ahogy az egy dokumentumfilhez illik. Vagyis minden kérdésnek becsületesen utánajár.


És bónusz kérdés: mit lehet tenni, ha tényleg igaz hogy pedofil volt? Mi legyen a zenéjével?



2019. márc. 12. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem láttam még a filmet, de a szülői kérdésre a cikkben is megtalálod a választ.

A másik kérdés, hogy ha akkor ártatlan volt akkor most miért bűnös. Nem szeretnék állást foglalni ebben a kérdésben, mert nem vagyok érintett, de tény, hogy abban az időben és sajnos egészen pár évvel ezelőttig aki híres és gazdag volt azt gyakorlatilag bármivel megvádolhatták, sosem ítélték el. Még egyértelmű gyilkossági ügyek is simán elsikkadtak, mert az emberek elnéztek nekik gyakorlatilag bármit, csak azért mert az életművükért odavoltak. Elég csak a mostani metoo kampányra gondolni. Rengeteg rendező, komikus, producer, zenész több tíz éven át büntetlenül szervezetten erőszakolt nőket akár kiskorúakat is úgy, hogy a környezetükben mindenki tudott róla és segítették is őket ezekben a tevékenységekben, mégis csak most lett belőle botrány.

Ebből kiindulva én semmit nem alapozok a korábbi ártatlanságra.

A másik kérdés, hogy mi legyen a zenéjével? Ezt mindenki döntse el maga. Azért mert valaki a szakmájában zseni volt, még lehet egy utolsó féreg ember. Mengele is zseniális orvos volt, csak éppen kegyetlen emberkísétleteket végzet.

2019. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

A zenéjével semmi sem lesz meg, hogy pedifil azzal sem lesz már semmi sem mivel meghalt. Az örökösök nem fizethetnek vagy büntethetik őket, van kiskorú örökös is.


Idáig nem hittem volna, hogy pedofil. A film nagyon hitelesnek tűnik, miért aludhatott egy 5 éves együtt egy 34 éves férfival? Nézd meg a filmet nagyon érdekes

2019. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi, mindkettőtöknek - ment a zöld!


Első: a cikkben csak ezt láttam "hogy a rajongók hogyan képesek minden racionális gyanakvásukat félredobva hinni egy bálványnak, és behálózó aurájának engedve első szavára rábízzák gyermekeiket is." Meg az egész cikk kb. arról szól, hogy a rajongók az elvakultak, MJ meg a "megtestesült sátán" volt. És emiatt kicsit olyan provokatőrnek tűnik (fekete-fehér, meg odamondós), hogy arra játszik, hogy megnézzék és beszéljenek róla. És így 2 lehetőség van: vagy valóban igényesen körüljárja a témát és előrukkolnak valami újjal, vagy csak híres emberről akar bőrt lehúzni, mert már úgyis meghótt.

2019. márc. 12. 17:44
 4/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ne haragudj, igazad van, én nem ezt a cikket olvastam.

Javaslom akkor neked ezt a cikket, ebben jobban kivesézik, hogy a szülők miért hagyhatták ezt: [link]

2019. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

A konkrét igazságot nem tudod meg belőle, hisz megcáfolhatatlan bizonyítékot nem tud felmutatni. A két férfi szava van MJ-vel szemben, viszont a pop királya ugye már nem tud nyilatkozni az ellene felhozott vádakkal kapcsolatban.


Ugyanakkor ha az ott elhangzottaknak csak a fele igaz, már az is borzasztó. A műsor elég hiteles, sajnos túlságosan valós érzelmeket mutatnak az érintettek. Kizártnak tartom, hogy ennyire jó színész lenne mindenki, akit megszólaltattak.

2019. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nem láttam a filmet (csak részleteket), de az egyik csávó ezt már sok éve eljátszotta, aztán bevallotta, hogy hazudozott...szóval én nem igazán hiszek a film hitelességében.

Nem jár utána a film becsületesen, mert egy oldalt mutat be, az állítólagos áldozatokét, mert ugye nem biztos.

2019. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! (megintcsak hullottak a zöld kezek az égből, mert hasznos válaszok születtek - el se hiszem :))) A második Index cikkben valóban pontról pontra válaszolnak a feltett kérdseimre (és egyúttal ez alapján a cikk alapján el NEM fogom megnézni a filmet, rémes lehet.)

Persze valami akkor se kerek, hogy a szülők nem vették észre, hogy a gyerekeket molesztálták meg manipulálják... hiába házak, turnék meg rajongás, azért szerintem ez is ciki. mármint a teljesen agymosott emberek is fel szoktak időnként ébredni, ha a szeretteiket bántja az agymosó....

2019. márc. 12. 23:35
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Én mostanában kezdtem kutatgatni, a film hatására...szerintem nem jött át az ún. áldozatok igazsága. Meg ott az ártatlanság vélelme is.

Na meg egy ismerősöm ismer egy egykori Farkas Béla nevű fiút, tőle hallottam a történetét... csak keressetek rá Michael Jackson és Farkas Béla.

2019. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Érdemes elolvasni, tényekkel alátámasztva, a dokumentumfilmet meg sem nézem.

2019. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Műbalhé az egész, mint ahogy a metoo mozgalom is csak a könnyű pénz meg az 5 perc hírnév miatt annyira felkapott. Akit megerőszakolnak az AKKOR tesz feljelentést, nem 10-20-30 év múlva. Pláne nem egy 10 éve elhunyt eladót vesznek elő. Gondolom rájöttek hogy Jacko még egy évtizeddel a halála után is rekordmagas bevételeket hoz, amiből néhány ingyenélő is szeretne részesülni, plusz szeretnék ledönteni a mítoszát, mert nem szeretik a zenéjét. Ennyi.
2019. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!