Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesít ennyire...

Csak engem idegesít ennyire Meghan Markle viselkedése?

Figyelt kérdés
Először azt hittem hogy egy kedves csaj,aki nehezen illeszkedik be a királyi családba,de most már egyre durvább szabályokat szeg meg. Én most nem azokra gondolok hogy a ruhájával van valami probléma,mert szerintem is van pár ostoba szabály ezzel kapcsolatban,de pl. hogy a nagy Ő folyamatosan fogdosta a hasát,beszélt a gyerekéről és ezek után nem mutatja meg,az szerintem elég furcsa. Meg amúgy most már lassan-lassan kezdem megérteni hogy ő abszolút nem tartozik ebbe a családba,amióta megjött semmi érdemlegeset nem csinál csak vigyorog meg a rongyot ráza.Szerintem Harry egy óriási hibát követet el amikor elvette ezt a kis ringyot(és most bocs a fogalmazásért). Az a helyzet hogy megkapta élete nagy szerepét és most játsza a nagyot,a családjával nem beszél,az alkalmazottait kiakasztja(elméletileg) és Vilmos meg Harry kapcsolata is miatta romlót meg.

2019. ápr. 12. 19:56
 1/7 anonim válasza:
70%
Szerintem ez tök jó hogy fogdossa a pocakjat csak azt akarja kifejezni hogy szereti. Az is ok hogy nem mutatja meg mert ők szeretnének nemi magánéletet. Amúgy meg nem igazán tud mit tenni. Honnan tudod hogy semmit nem csinál? Ott vagy?
2019. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is rá van írva erre a RönóMegánMárkülre, hogy köze nincs egy tradíciókkal rendelkező, "úri családhoz". A hatalmas vagyon és az ebből- illetve a "családja" nevéből származó haszonszerzés nyilván tetszik neki. Nekem sem szimpatikus ez a fennhéjázó p..csa.
2019. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy csak téged, engem pl nem idegesít, nem is tudtam, ki az, nem is láttam, nem is hallottam róla. Erre jó a gyakori! Vagy nem. Foglalkozzunk olyan dolgokkal, ami nem idegesít! Most minden csupa virágzás - ki a természetbe! Vagy egy jó könyv, vagy zene.
2019. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy kicsit nekem is furcsa, hogy tudatában volt, hogy egy olyan családba házasodik be, ahol nagyon régi hagyományok és szabályok élnek. Persze kell haladni a korral, de nem tudom miért fájna neki, hogy amikor megszületik a gyereke készítsenek róluk a kórház ajtajában pár képet, amin kb általában nem is látszódik a baba. Mióta megszületett Lajos hercegről is kb 3 db kép jelent meg, tehát nem kell állandóan mutogatni a gyereket, de szerintem is jobban meg kellene érteni, hogy ez nem egy átlagos család. És sosem lesz az. És soha nem fogja tudni olyan privátan élni az életét mint addig. Félreértés ne essék, teljesen megleszek a képek nélkül, csak kicsit olyan érzésem van, mintha le sem tojná, hogy milyen családba házasodott be.

Meg ez is furcsa, hogy állítólag már vagy 7 személyzete felmondott, mióta ott van...azért ez nem lehet véletlen.

Kettős érzésem van, mert amúgy egy nagyon aranyos nőcinek tűnik, szerintem tényleg szereti Harry-t, de sokkal jobban kellene alkalmazkodnia. (Látszik, hogy amerikai, na :D ) Meg ezek a palotából kiszivárgó hírek is furcsák...nyilván sosem tudjuk meg az igazat, de biztos van valami alapjuk.

Kíváncsi leszek rá/rájuk pár év múlva, de kívánom, hogy jól alakuljon minden!

2019. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Már nem érdekel. Elkönyveltem, hogy a Diana még egy utolsót rúgott a királyi családba a leendő néger unokával.

A Diana eleve beteg volt, semmit nem tudott normálisan csinálni, meg is látszott a fiain. A nagyobbikat is a felesége fogta meg, de neki legalább -most úgy néz- normális vágányba került az élete.

A kisebbiknek meg meg se jött az esze, képes volt egy félnégert bevinni a királyi családba.

Ezután már csak egy családi balesetet kell megrendezni, és a következő generáció brit uralkodója néger lesz -lenne, mert ott fogják a királyságot megszüntetni inkább-.

2019. ápr. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
#5 nem vagy te egy egészen picikét rasszista?
2019. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
irigyellek, hogy téged ilyen dolgok idegesítenek, ami több száz kilométerre történnek
2019. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!