Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tokio Hotel fanok vannak még...

Tokio Hotel fanok vannak még itt, megy valaki a koncertre, és amúgy mi a véleményetek a mostani zenekarról?

Figyelt kérdés

Nekem azért elég furcsa, amik történnek náluk.

Nagyon kedvelem őket most is, de szerintem a Bill elég undi lett, nem is tudom, szerintem valahogy megváltozott az arca is, a szemei tökre mások, mint régen - és nem a kifestés miatt (sminkeletlenül is jól nézett ki, most meg sajnos úgy, mint egy kiöregedett randa thai prosti). Valamint nem értem, hogy akkor most meleg, vagy biszex vagy aszexuális esetleg? Valami biztos történt vele Amerikában az elmúlt években, mert olyan nyilvánvalóan műmájer, fura arc lett. Régen olyan aranyos volt, és tök természetesen beszélt, most affektál.

Georg fullos pasi lett viszont.

Tomot mindig bírtam, és a Heidi Klummal nagyon jók együtt.

Gustav pedig olyan mint volt. :)


Van itt valaki, akinek van kedve beszélgetni róluk, és esetleg megy a koncertre is?


A Campben tavaly volt valaki?


A MagdeburgLosAngeles ruhamárka szerintem tökgáz, nem értem, Bill olyan stílusos volt régen, ez az egész olyan rotyis izé...nem tudom, miért ilyen furcsa. Nagyon sajnálom, hogy nem olyan, mint régen, bár a zenéjük most is tetszik.



2019. ápr. 15. 07:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Tokio Hotel rajongók, vagy csak az új vagy csak a régi zenéjüket kedvelőők, bárki írhaat.
2019. ápr. 15. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Bill jól néz ki most szerintem. A szexuálitásáról eddig csak annyit mondott, eltudja képzelni hogy fiúba legyen szerelmes. De annyira hangoztatja hogy legyünk önmagunk meg minden, közben meg ő nyíltan nem mondja hogy most micsoda. Azt is mondta hogy ő nem mondja azt mikor megkérdezik tőle hogy hogy van, hogy “jól vagyok, köszi”, hanem azt mondja hogy “nem vagyok jól”. Ami nem igaz, mert megosztotta hogy kórházban volt, mindenki kérdezte hogy mi van vele, azt mondta hogy minden rendben és ne aggódjanak.

Amit a videókban látsz, az nem ő. Megjátsza magát, valójában nem olyan. Nekem úgy jön le ez az egész hogy Amerikában teljesen átlagos életet él és akkor haza jön és itt sztároskodik. Nagyon látszik, hogy megjátsza azt ahogy beszél. Biztos megvan rá az oka hogy nem adja önmagát. Alapból szerintem egy jó és kedves ember, csak megjátsza magát a világ előtt.

2019. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de előzőnek üzenem, hogy butaságokat beszél. Nem kell túldramatizálni azt, hogy egy ember félti a privátszféráját. Ez normális.


Hát figyi, ha neked Bill "undi", és ennyi év Tokio Hotel után még ott tartasz, hogy milyen a szexualitása, vagy hogy miért nem ugyanolyan szép mint tizenévesen, akkor nem is érdemes érdeklődnöd felőlük.

Sokan elfelejtik azt az apróságot, hogy a zenészek is emberek, megtörnek, megcsúnyulnak, krízishelyzetbe kerülnek...mint mindenki más. Affektál? Hát te mit csinálnál? Ennyi év masszív trauma után, annyi bántás, annyi hamis negédeskedés után, amiket az az ember kapott? Szerinted hányan közelítenek felé érdekből, hányan használták ki vagy akartak felkapaszkodni rajta, amikor az egyik legfelkapottabb előadó volt? Te ezek után nem lennél traumatizált, nem lennél óvatos, kimért és felszínes? Elmondom neked, te is úgy tennél ahogy ő...mert nincs más út. Hazudnia kell és megjátszania magát, hogy megvédje magát.

Mindent relatív jól csinál a pali, és nem tudom miféle isteni tökéletességet vársz tőle azután, hogy ilyen tiszteletlenül írsz róla.

2019. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó, érdekes válasz.


Attól még, hogy nagyon bírom őket, lehet őket kritizálni.


A szexualitása örök téma, mindig az lesz, amíg valamire nem látnak az emberek egyértelmű bizonyítékot. Nyilvánvaló, hogy érdekel, ahogy másokat is.


És a traumák, mint olyan, Tomot vagy G&Gt nem viselték meg, tudom, Bill érzékenyebb, de nézd meg mondjuk egy 2010 THTV videót, vagy a Bills privatpartyt, ahol még tökre egyben van...USA volt, ahol furcsa változások zajlottak le nála, és sajnálom, hogy nem beszél ezekről.


És mindezek mellett a legnagyobb mértékig, a kritikák ellenére is kitartok mellettük, mert attól még tehetséges zenészek, és nincs kétségem, hogy rendes arcok.

Picit a privátszférát túltolják, most már nem kell ilyen mértékben, nézd meg a félházzal ment müncheni koncertet, messze nincs már rajongás. Nyugodtan beszélhetne magáról többet, és nem mindig a sablonos válaszok. Mindennek ellenére azért Tokio Hotel is the best!

2019. máj. 27. 02:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, nem azt akartam mondani, hogy nem kritizálhatod, csak nem mindegy, hogy mivel kapcsolatban és hogyan...mármint úgy értem, senkit sem szép dolog a külseje miatt kritizálni. Meg a másik az, hogy ha szereted és fontos, akkor légy egy kicsit toleráns :) Mi nem látunk bele az életükbe, csak azt látjuk, amit elénkraknak, nem tudjuk mit hogyan élnek meg, ők csak azt az illúziót akarják kelteni bennünk, hogy azt higyjük, ismerjük őket, és így kötődünk hozzájuk, de valójában semmit sem tudunk.

A szexualitást meg Bill egyértelműen üzleti célokra használja fel, ebből él, hogy fenntartja azt a látszatot, hogy ...khm...szóval a lényeg, hogy nyilván azért nem árul el semmit, mert akkor oda lenne a biznisz. Alapból jelenleg a Tokio Hotel fő profilja ez a "f*ck gender rules"- életérzés, ezt valahogy fent kell tartani.

2019. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg még most eszembe jutott (előző vagyok), hogy egyébként mondta már Bill, hogy szereti a fiúkat is meg a lányokat is. Azt mondta el tudja képzelni, hogy fiúval jöjjön össze, szerintem ez azért elég konkrét. :D A valóságot meg úgyse tudja senki, de nem is kell, úgyse lesz hozzá sose közünk. Különben is, ha biszexnek állítja be magát, azzal teszi a legjobbat, nem veszíti el se a rajongó lányokat, sem a meleg követőket.
2019. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AthinaAnita válasza:
100%

Sziasztok!

Èn voltam most 2.-án a koncerten , mert kint èlünk nèmetbe 6. Ève ès a 7ès ès 10èves gyerekeimnek megmutattam A Youtube-on ès kìvűlről fújjàk majdnem az összes szàmukat közbe èn is hallgattam a szöveget ès mivel már jól tudok Nèmetül teljesen elvarázsolódtam benne. 36 èves anyuka vagyok ès azt kell hogy mondjam, hogy iszonyú szexi a kissrác. Rèmisztő mert nèha vele álmodok. Figyelemmel követem persze nem règ òta csak kb 1 ève ès nálam most ő a nr. 1. Nekem simän megèrne egy ajtócsapkodást. Èn a szövegeiben kerestem a válaszokat.. szerintem nem meleg , szerintem nem is bi, egyszerűen szerintem azèrt fizetik hogy ùgy tegyen ìgy megmarad moiden tajongó. Szeri

2019. aug. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!