Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Tenya stílusa tényleg...

A Tenya stílusa tényleg szörnyű? És ha igen, akkor miért, mi a baj vele?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kérdésért, nem nagyon értek hozzá, de a FB csoportokban ezt olvasom.
2019. ápr. 24. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki az a Tenya, itt az állatok rovatban?
2019. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy élőbe milyen, azt nem tudom. Műsorokban már láttam. Nekem sok volt nagyon. Engem taszít ez a típus. Öregszik, de közben úgy viselkedik, mint egy 20 éves fiú, a negatív értelemben. Mert persze nem kell besavanyodni, meg túl komolynak lenni. De azért ne is úgy viselkedjen egy férfi, mint egy kisfiú.
2019. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Káromkodik, beszólogat, elviselhetetlen, ráadásul ő még mindig huszonévesnek gondolja magát. Hangja nincs, csak lova.
2019. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Olyan mintha test lenne szép hangal, agy nélkül.

De tényleg szép hangja van nagy szerencséjére különben nem tudom mihez kezedett volna

2019. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Múltkor hallottam a Jimmy musical egyik dalát, persze lóháton énekelt. Borzalmas rossz volt.
2019. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Műsorokban eléggé nagyképű, tenyérbemászó a stílusa, és tényleg azt hiszi, hogy fiatal. Mindig az a vicc jut eszembe róla, amikor egy középkorú férfi kérdezi egy prostitól:

- 10 ezerért mit vállalsz?

- 10 ezerért? Tegezem a bácsit.


De amúgy Szigetszentmiklósi eredetileg, és az egyik közeli településen lakom. A helyi tehetséges gyerekeknek létrehozott színjátszókört, és egész komoly darabokat adnak elő, ez azért dicséretes, hogy segíti őket.

2019. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*szigetszentmiklósi
2019. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!