Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nagyon megválto...

Szerintetek is nagyon megváltozott Jungkook?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre, lehet fájdalmas lesz egyeseknek ezt olvasni.

Nem tudom igazán felfogni, hogy mi van. Úgy unblock a Bts is teljesen más, mint korábban, de ami Jk-val történt az felháborít xD A kinézete is nagyon más, mint mondjuk 2-3 évvel ezelőtt. A stílusa miatt, meg ahogy idősödött. Régen olyan karakteres volt és egyedi, és lehet ez furán hangzik, de a teste olyan egyenletes volt, meg jól állt neki, vagy mi. Most meg állandóan edz és előre látom, hogy a jövőben ilyen gusztustalan hatalmas teste lesz, mert folyamatosan csakk imosabb és izmosabb szeretne lenni. A nyaka már így is nagyon vastag, meg már nem is Jinnek, hanem neki van a legszélesebb válla és szerintem nem áll jól neki. De a mostani stílusa sem igazán. Lehet, hogy férfiasabbnak akar tűnni, de a régi fiúsabb stílusával is elég férfias volt. Remélem azért értitek. :D A haját már vagy 1-2 éve mindig ugyanúgy hordja. Középen szétválasztva és csak úgy lóg. Szerintem borzasztóan áll neki. De a világosbarna kontaklencse is, amit úgyanúgy régóta hord, csak ndm értem miért, mert a sötétbarna szemei olyan szépek. Amiatt a világos barnától olyan zavaros (?). Az arca meg egyszerűen csúnya/csúnyább lett. Az álla hegyesebb, az arcformája meg szögletesebb, mint korábban. Persze nem feltétlenül tehet róla, csak szerintem nem tudja mi áll jól neki ezzel az "új arccal". Összességében szerintem enyhén ízlésficamos lett, jött valami agymenése, hogy ő így meg úgy akar kinézni, pedig úgy volt tökéletes, ahogy volt. Most számomra kicsit mű a kinézete..kicsit, nagyon. Meg pont ezért kezd kinézni úgy, mint egy "európai". Összehasonlítva a pár évvel ezelőtti énjével, rá sem ismerek.

Személyiségileg: Néha nagyon úgy érzem, mintha megjátsza magát. Lemme explain. Nyilván ilyenkorra, mikor már nemzetközileg is nagyon híresek, és állandóan kint vannak Amerikában, nem viselkedhet akárhogy. De ez akkor annak a rovására megy, hogy nem lehet önmaga. De akkor is nagyon szembetűnő, ahogy minden egyen mozdulatára mintha görcsösen figyelne, és egy percig nem akar ellazulni. Annyira nem látom természetesnek a viselkedését.:D De nyilván ez csak az én hülyeségem. Mindegy. Valahogy egyáltalán nem látom benne, a tipikus régi crackhead Jk-t. Felnőtt, megkomolyodott meg minden. De valahogy sokkal drasztikusabb módon, mint mások. A hírnév meg a hírtelen jött siker is nagyon közrejátszhatott.

Amit még nem értek: Jungkook színpadi viselkedése. Amikor élőben előadnak dalokat, Jungkook olyan agresszívan táncol, meg néha mintha túlságosan élvezné magát (?), és próbál nagyon nagyon jól kinézni. Egyfolytában. Sokszor meg úgy viselkedik a színpadon, mint egy f*ckboy, vagy nem is tudom. Gondolom, ez ilyen fan teasing meg fan service dolog, de néha nagyon eldurvul és túlzásokba esik. Olyankor kicsit undorodom tőle.

Na, de be is fejezem. Utáljotok szét, most direkt nem fogalmaztam szebben, leírtam őszintén, amit gondoltam. Csak már muszáj volt, mert soha senkivel nem egyezett meg a véleményem, és az itteni társaság véleményére is kiváncsi vagyok. Amúgymeg, ha érdekel titeket, hogy mi a frász bajom van, hogy így rá vagyok szállva Jungkookra és szidalmazom szerencsétlent. Ő a kedvencem az együttesből, amióta ismerem őket, nagyon durván bele vagyok (voltam) havarodva. Most meg rá sem bírok nézni, és idegesít. Azért figyelem ennyire minden mozdulatát és azért szúr szemen ennyi dolog (tudom, hogy ez nem normális), mert keresem a "régi" Jungkookot. De próbálok beletörődni, hogy ilyen lett és kész. Nem lesz olyan, mint régen, senki kedvéért, azt csinál amit akar, felnőtt ember. Csak annyira szomorú ez az egész és annyira sajnálom. Tudom, hogy túlreagálom ezt az egeszet, de nagyon szeretem a Bts-t és Jk-t. Csak nem sikerül elfogadnom, hogy ők is változnak, felnőnek. És lehet durván fogalmaztam, ne haragudjatok. Csak reménykedem, hogy valaki egy kicsit is egyetért velem. Köszönöm szépen, aki elolvasta a regényemet. :*



2019. máj. 7. 03:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha tudtok arra ötletet, hogy hogy ne csak ezt lássam benne, és hogy békéljek meg a tudattal, hogy nem lesz már olyan, mint akinek megismertem, és leírnátok, azt nagyon megköszönném.
2019. máj. 7. 03:38
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát meg hogy hogyan ne utáljam meg a Bts-t Jungkook miatt :DD
2019. máj. 7. 03:44
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

A diagnózis az, hogy teljesen idióta vagy. Lehet, hogy csak te változtál, lettél idiotább az évek folyamán. Nekem is a szerelmem Jungkook, de csak 4 és fél éve.

Én azt állapítottam meg, hogy azt sem érdemled meg, hogy csak simán ismerd. Különben is, ez a te belső vívódásod, amin csak te tudsz segíteni vagy rontani. Szerintem nem is Jungkookot keresed, hanem saját magadat nem találod.

2019. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Még kislány vagy, akit csak a külsőségek érdekelnek,és csak a neten látottak alapján ítélkezel,ízekre szedted szegény JK-t, nem is ismered. Jó tanács: fel kell még nőnöd,hogy igazi rajongó legyél, és önmagukért, és a zenéjük miatt szeresd őket.
2019. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Most őszintén, egy közszereplőnek a széles tömegeknek legyártott imázsáról vitatkozunk?


Szerintem triviálisnak kéne lennie annak, hogy az a nyilvános valaki sosem volt, sosincs, és sosem lesz azonos azzal a konkrét magánszeméllyel, aki ténylegesen a tényleges, kamerák nélküli háttérben van. Ennek tudomásul nem vétele olyan, mintha egy színészt a szerepével azonosítanál.

2019. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, hogy miért kéne azon meglepődni hogy nem olyan mint 2-3 éve. Valószínű te is változtál. Jungkook már nem kamasz, felnőtt férfi és úgyis néz ki. Az ő teste, élete azt csinál vele amit akar pláne ennyi munka, erőfeszítés után. Nyilvánvalóan nem úgy fog viselkedni a kamerák előtt, pláne egy ismeretlen környezetben ahogy egy komfortosabb, kamera nélküliben. Ami teljesen érthető és okés. Ami a színpadi jelenlétét illeti az is teljesen rendben van, ahogy a másik 6 tagnál is. Végre van önbizalma és jól érzi magát a bőrében! A “kis” regényed alapján elég felszínesnek tűnsz, és valószínű hogy eddig is egy olyan személybe voltál belehabarodva aki nem is ő, csupán az általad kreált tulajdonságokkal ruházod/tad fel. Mert nem ismered, (nem is fogod) hogy igazából milyen. Őszíntén szólva szomorú volt ezt olvasni...

Ideje felnőni kislány!

2019. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Kimondottan örülök, hogy normális kommentek érkeztek

Kérlek bocsáss meg, de nem olvastam végig csak az első két bekezdést. Jungkook közszereplő, általában véve kevés beleszólásuk van, mit tehetnek. Talán a Bighit engedékenyebb. De ami biztos, hogy a saját belátása, mit csinál a testével. Kétlem, hogy 7 évre hosszabbított volna szerződést, ha annyira agy bajok lennének ott.

Felnőtt férfi. Edz ha akar, izmot épít ha akar. Ha meg amiatt aggódsz, hogy "gusztustalan hatalmas teste lesz", akkor azt kell, hogy mondjam kétlem: szerintem nagyon sovány továbbra is, inkább szálkásít, mint nagyobb izomtömeget növeszt. Egyébként ha meghízna, jobban szeretnéd? Vagy esetleg befolyásolja-e ez azt, hogy tehetségesebb vagy kevésbé?

Ismered őt több éve, oké. Igen, bizonyos szinten meg lehet őket ismerni, de nem vagy sem a testvére, sem a barátnője, sem a közeli barátja, végképp nem az anyja.

Igen, JK szerintem is sokat változott. Ha mondjuk odafigyelsz mit mond, ő is mondta, hogy változott és változni szeretne. Ez teljesen normális. RM is szeretne változtatni magán, sokat beszél erről. Keresi magát, igen a sok változás, ezt nehéz felfogni. De rajongók vagyunk, a mi dolgunk az lenne, hogy szeressük azt, amit felénk nyújt: zene, tánc, műsorok. Ez a mi részünk. A magánéletéről nem szokott beszélni, ebbe nem avat be minket.


Én kimondottan szomorú lennék, ha valaki bennem a tizenéves énemet keresné, és hiányolná, hogy már nem az a gyerek vagyok. Igen, megmaradt az a részem, megtanultam, ami lehetett, továbbra is tudok nevetni, meg játszani- de ettől még nem fogom a szegecses ruháimat hordani, meg éheztetni magam. A múlt, a múlt, változunk. Szerintem ezzel JK is egyetértene.

2019. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Utáld csak meg őket,sosem voltál ARMY ha ennyi miatt felhúztad magad,jókora hülyeséget leírtál itt,az ég világon semmi beleszólásod sincs az életébe
2019. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
79%
Már ne haragudj de ha Jungkook "uj" kinezete miatt megutalod a BTS-t, jobb ha elhagyod a fandomot.
2019. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
86%

Oké

A feltevésed teljesen helytálló, mert igen változott.

És azért ilyen rengeteget, mert 15 évesen kezdte. Most kereste magát és lassan találja meg, ahogy mindenki ebben a korban.

Szerintem sincs az edzéssel baj. Inkább szálkásítás, ahogy említették előbb is és persze így egészségesebb életet él jobb a teher bírása. :)

A feszengésről és arról, hogy odafigyel a viselkedésére. Egy díjátadón persze nem játsza majd a crackhead-et (aki most is ott van benne a run BTS-ekben és a többi ilyen kis videóikban, "műsoraikban" látható)

A feszengés, lehet csak tényleg te látsz sokat bele. A fiúk nagyon élvezik az amerikai díjátadókat ez rengeteg videón is látható. Semmi ok az aggodalomra.

Az arci változások. Hát igen. Felnőtt ezzel ő se tud sokat tenni. Egy sokkal férfiasabb kinézetet ad neki véleményem szerint. De persze ízlésre alapú téma esetén nem tudom megváltoztatni a véleményed.

A tánc. Ez mind az előadás része, hogy a fanok végig tomboljanak és élvezzék a koncertet, ahogy ők is. Ha kényelmetlenül éreznék magukat nem csinálnának ilyet. Erre példa Yoongi, akit senki se lát durva csípő mozdulatokat csinálni. :D

Lényeg a lényeg. Semmi baj sincs sem a változásával sem pedig azzal, amit érzel és, hogy vissza vágysz a régi időkben. Mindenkinek vannak ilyen pillanatai. Nem mindig bandákkal, de van. Emiatt semmiképp se fogod megutálni BTS-t főleg, ha ilyen régóta szereted. Szóval ne aggódj!:)

Érezd, amit érzel, ne gondold rossznak magad emiatt.


És mellékesen, elszomorító, hogy a válaszok nagy része támadás és szidás. Életkor nélkül azt mondani valakire, hogy még egy fiatal kis idóta (elnézést lehet nem pontos az idézés) az elég durva.

Lehet, hogy tényleg nem fogalmazott a legszebben és így nehéz komolyan venni, de hogy így neki támadni is kéne azt nem hiszem. Azt mondani, hogy nem is igazi AMRY és a többi sértés túlzás.

Ezek mellett bántani, hogy külsőségek alapján ítélkezik, nem a belsőt nézi. Könyörgöm ti mit láttok, ha nem csak a külsőségeket? Mármint, addig nem ismered az igazi belsőséget, amíg nem beszéltél és ismerted meg az illetőt. Amíg az ember viccesnek és kedvesnek tűnik, de nem ismered igazán az egy külsőség. Ilyen ez, mikor megismersz valakit.

Kedvesnek, jófejnek tűnik aztán, ahogy egyre jobban kezded megismerni egyre többet tudsz róla. Olyan tulajdonásogat, amiket ránézésre egy-egy szóváltásból nem tudtál volna meg.


És ezt a mocskosul hosszú szöveget azzal zárnám, hogy BTS azt terjeszti, hogy szeressük magunkat, mert addig nem tudunk szeretni másokat, amíg ez nincs meg.

De anélkül, hogy szeretnéd magad meg kell tudnod tisztelni a másikat, akár idősebb, egy idős, fiatalabb. ;)

2019. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!