Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem nagyon gyerekes...

Csak szerintem nagyon gyerekes és éretlen Csecse Attila?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nincs vele, de úgy viselkedik , mint egy 14 éves minden túlzás nélkül.

2019. máj. 19. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
A videósokra pont ez a jellemző: megrekedtek egy általános iskolás szellemi szintjén, ezért nincs se végzettségük se munkahelyük se családjuk többségében. Autista mind.
2019. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem volt szép. Túl durva általánosítás. És egyáltalán nem igaz.
2019. máj. 20. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az a véleményem, olyannak tűnik, mintha ha saját neméhez vonzódna, és semmi férfiasság nincs benne. De ezzel nem akartam mmegbántani se őt, se a rajongóit.
2019. máj. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
85%

Kedves első!

Hát valóban elég gyerekes...de egyáltalán nem igaz, amit írtál róla.

Egyetemista.

Nem tanulatlan...

Az valószínűleg inkább te vagy, ha így általánosítasz.

Javaslom nézz utána az autista szó jelentésének.

Mert nem feltétlenül Attila számára sértő, hanem az autista gyerekeknek..

Bunkó.:)

2019. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén szólva, nekem hiányoznak a könyves videói. Ha havi egy könyvajánló videó lenne, akkor kicsit tudna mutatni a komolyabb (komolyabb, nem komoly) énjéből is, biztos olyan is van neki. :P
2019. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 16kh09 válasza:
95%
Tudom már régebbi kérdés. De némi vonzódást a saját neme felé én is véltem felfedezni. De néhány perces videóból nem sokat tudunk meg róla, nem élünk vele, nem ismerjük személyesen. Igy simán lehet az is hogy valójában egyáltalán nem éretlen, hanem igenis komoly személyisége van, csak van egy úgynevezett 'imidzse' amit felépített magának. :)
2019. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!