Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpop és yaoi fanok, szerintete...

Pls I need help! kérdése:

Kpop és yaoi fanok, szerintetek Yesung-ot kivel érdemes shipelni?

Figyelt kérdés

#K-pop #SuperJunior
2019. máj. 26. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

OMG! Mi az, hogy érdemes shippelni? LOL XD

Kezdjük azzal, hogy YeSung homofób, a vallása miatt elítéli a melegeket. Nyilatkozott is róla, hogy nem nézi jól szemmel a melegséget és ő NEM szereti a férfiakat.

Másodszor: Beteges dolog embereket egymással shippelni.

2019. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

" "Nagyon nem tetszik! Nem szeretem a férfiakat!"

Egy rádióműsorban bevallotta, hogy egyszer elolvasott egy jó vaskos yaoi fanfict, amit egy rajongója küldött ajándék gyanánt. A rádióadásban Yesung kifejezte ellenszenvét és zavarát, amiért a rajongók egy másik taggal (Ryeowook) hozták össze.

Azt is elmondta, hogy nm nézi jó szemmel a férfiak közti szerelmet és hogy inkább egy csinos női idollal hozták volna össze egy fanfiction erejéig. "



Személyes véleményem szerint picit beteges az ilyen shippelgetés, Yesung pedig különösen nem szereti az ilyet, ezt tiszteletben tarthatnátok, ha már a rajongói vagytok. :)

2019. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

az első válaszolóhoz csatlakozva én sem szeretek shipelgeni. nem azért, mert homofób vagyok, ez cseppet sem igaz. teljes mértékben elfogadom a melegeket, de néha már beteges, hogy milyen történeteket/rajzokat csinálnak hozzá...


plusz lehet, hogy ez egy idolnak rosszul esik, mert ő sem szereti az ilyet, aztán folyton az arcába van tolva. a Vkook (BTS) párosnál is lehet azért látni párszor, hogy az elején mindig összeboronálták őket, és bár mostanáig barátok és bandatársak, kicsit elegük van ebből. nos, yesung ennek jó példája, mint az előttem is írták.

2019. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!