Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jim Carrey vagy Adam Sandler...

Jim Carrey vagy Adam Sandler a jobb humorista-színész szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha igen és miért?

2019. jún. 12. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Fhuu a két gyenge gagyi közül választani...hát akkor már adam sandler. Carry idegbeteg rángatózásaiban sem a humort sem a szinészetet nem bírom értékelni
2019. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
Egyik se jó, de ha választani kell akkor már sandler.
2019. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Színésznek egyiket se nevezném. Humoristának még kevésbé.

Két ripacs, atv sas kabaré szintjén.

2019. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Hűű, de nagy komoly megmondóemberek vannak itt :D

Szerintem amúgy Carrey. Sandlert is bírom, de a Sandler filmeket általában nem miatta szeretik az emberek, holott Carrey filmjeiben tényleg Carrey szokta vinni a hátán az egészet.

2019. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Jim Carrey, neki voltak olyan alakításai amiket kifejezetten szeretek, bár elismerem hogy nem egy színészi nagyágyú. Sandler filmjei nekem unalmas egykaptafa filmek.
2019. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Jim Carrey, ő egy jelenseg, van benne valami, amitől kiemelkedik a többi közül, ettől függetlenül lehet szeretni, vagy utálni, a játéka miatt nem meglepő, hogy elég megosztó. Adam Sandler viszont borzasztó gyenge, mint színász, a filmjei is. A Ne szórakozz Zohannalt bírtam, mert az már annyira elborult, meg az Apa éget is (bár azt nagyjából Andy Samberg miatt), de egyiket sem tartom színvonalas alkotásnak. Kommersz filmek, olcsó szórakozás. A Truman Showról viszont ezt nem lehet elmondani, az egy jó film.
2019. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*színész
2019. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Humorista pályájukat messze kerülöm, de Carrey-nek van pár nem egy szerepe ahol nem csak debilkedik (Most nevess!, Egy makulátlan elme örök ragyogása, Truman Show), és Sandler is elvileg elég jót alakít az Üres városban.
2019. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Carrey igen tehetséges komikus és drámai szerepekben is helytállt, sőt...

Adam Sandlert nem igazán nevezném színésznek, általában ugyanazt a kretén figurát hozza, bár állítólag neki vannak jobb drámai szerepei, de azokat nem ismerem.

2019. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!