Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zac Efronnak ki volt az első...

Zac Efronnak ki volt az első barátnője?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Vanessa Hudgenssel kb. 2006-ban jöttek össze, de előtte ki volt a barátnője? Gondolom volt, mivel 2006-ban 18 éves volt és azért a srácoknak általában nem 18 évesen van először barátnőjük.

2019. jún. 19. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Én
2019. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor szerencsés vagy :DD amúgy egyetértek veled, én is szívesen lennék a barátnője
2019. jún. 19. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

“Efron briefly mentioned in a 2014 interview with E! News, his onscreen High School Musical paramour was his first love. Just 16 and 17 when they met on the set of the beloved Disney hit in 2005.”


Úgy tűnik, mégis.

2019. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha értem :) köszönöm szépen. Azért ha valaki mégis tud valami korábbi barátnőjéről légyszi írja meg, mert kíváncsi vagyok. Egyébként Zac azt mondta, hogy régen sosem volt népszerű a lányoknál, inkább könyvmoly volt. Szóval lehetséges.
2019. jún. 20. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!