Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg azért viselt napszemüv...

Tényleg azért viselt napszemüveget anno Justin Bieber, mert be volt tépve (drogozva)?


2019. jún. 25. 14:44
 1/10 anonim válasza:
64%
Nem, genyó ment a szemébe...egyépként nem tudom
2019. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért. Ezen mit csodálkozol? Minden amerikai tinisztár drogozik. Vagyis a 80-85%-a biztosan.
2019. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Simán kinézem belőle. Volt hogy olyan részeg volt hogy lehányta a színpadot, máskor meg a Ferrariját törte össze betépve. Simán el bírom hinni hogy füvezett is a koncertek előtt. Igazi "példakép".
2019. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan lassan és furcsán beszélni az interjúkban is....
2019. jún. 25. 17:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Tuti bevett valamit....😥
2019. jún. 25. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Azért
2019. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de a sztárok sokszor csinálják ezt pusztán azért is, mert rohadt kimerültek. Justin lehet, hogy drogozott ettől függetlenül, de rockerként sem értem, hogy miért van, hogy rocksztároknak elnézzük ugyanezt.
2019. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a színpadot nem azért hányta le mert részeg volt ( mielott itelkezel nezz utána).... nem tudom hogy aki azt mondja h ,,igazi peldakep’’ az ha 14 eves koratol 0 maganelettel no fel, akkor milyen példakép lenne
2019. júl. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajjjh a kevenc kis sztárocskát drogozik? 🤭😂😒 Oda ne rohanjak. Szinte minden híres ember füvezik mert nem bírják fel dolgozni hogy sehova nem mehetnek ki anélkül hogy fotóznák, képet kérjenek, vagy interjút.


"roksztár" mekkora vicc😂😂😂

2019. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 A magad nevében beszélj, én a rocksztároknak sem "nézem el", az ő esetükben is elítélendőnek tartom ezt a viselkedést, életmódot, csak nekik legalább a zenéjük jó amit csinálnak, így a negatív dolgok mellett pozitívumot is találni. Bieber a borzalmasan posvány "zenéje" mellé társít egy züllött, magamutogató és arrogáns stílust, szóval nála nem sok pozitívumot lehet felmutatni. Kb. mint Ariana Grande, ő ugyanolyan rossz, csak ő nem drogozik, helyette szexmániás és embergyűlölő, a többiben meg hasonlítanak.
2019. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!