Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan/Hol tudnék átlagemberké...

Hogyan/Hol tudnék átlagemberként találkozni Brie Larsonnal?

Figyelt kérdés

Elöljáróban leszögezném hogy komoly, értelmes válaszok érdekelnek, károgók, trollok meg utálkozók kíméljenek, van elég más kérdés az oldalon, köszönöm!

Szóval az érdekelne, hogy nekem "mezei" emberként hogyan lehet arra a legnagyobb esélyem hogy találkozzam Brie Larson színésznővel? (Tudjátok ő a Marvel kapitány...) Elég régóta figyelemmel követem már őt és abszolút number 1 nálam minden szempontból, abszolút a hatása alatt vagyok férfiasan bevallom, nagyon nagy vágyam hogy élőben találkozhassak vele, de nem tudom hogy ez megoldható-e. Most tegyük fel hogy a pénz és az idő nem számít (nyilván igen de ne az legyen a legnagyobb gond, talán csak nem kerül milliárdokba vagy évekbe ha amúgy megoldható), mint ahogy az se gond ha meg kell dolgozni érte, kerül amibe kerül, mit veszíthetek. Egyszer élünk...:D

Van bármi tipp vagy lehetőség arra hogy élőben tudjak vele találkozni, esetleg beszélgetni, ilyesmi? Ti mit tanácsoltok, hogyan/hol/mivel érdemes próbálkozni és mennyi rá az esély egy hétköznapi ember számára?

Még egyszer hangsúlyozom, a kérdés komoly, nem trollkodás vagy unalom terméke, mondhatni kvázi az életcélom már egy ideje, szóval tényleg örülnék valami segítségnek. :D Köszönöm előre is!



2019. jún. 29. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem trollkodás, de gondolom olyan 10 éves lehetsz...max 14... Mert ha idősebb, akkor van baj, nem kevés.


Mennyi esély van rá, hogy találkozz vele? Kimész Cannes-ba, vagy valamelyik nagyobb fesztiválra, kint sátorozol a vörös szőnyeg előtt egy hetet, hogy jó helyed legyen a kordon mellett és akkor láthatod, ha szerencséd van autogrammot is kaphatsz. Nem vicc, így van. A komoly autogramm gyűjtők így csinálják!


Nagyobb esélyed van rá, ha valamelyik filmjének a bemutató partijára mész ki, vagyis az ottani kordonhoz, de az USA-ba beutazási kérelem kell, szóval ha ezt nem tudod megoldani, marad európa és Cannes, vagy más fesztivál, amelyen megjelenik. Kb ennyi.


Beszélgetni kizárt, hogy beszélhetsz vele, max, ha autogrammot kapsz, akkor rád mosolyog, de ilyen felfuttatott sztárocskák nem igazán állnak szóba senkivel.

2019. jún. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

először is teljesen esélytelen hogy összejöjjön veled mivel rajongó vagy, eleve élettársa van. rakás csaj van aki úgy néz ki mint ő az utcán szerintem elkéne felejtened.

max ha nagyon elvetemült vagy és vannak felesleges millióid elherdálni jelentkezhetsz statisztának valami készülő filmjébe

2019. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ő olyan színész lenne, aki csak úgy sétálgat az utcán. De esetleg előfordulhat ha nézed a sztoriait és valahol a közelben van odautazól. Talán szerencséd lesz, de nem hiszem, hogy olyan sok esély lenne rá.

Előfordult már, hogy színészek Magyarországra jöttek és ezt közzé is tették (pl. Jason Momoa). Szerintem ilyenkor ha felmegyünk a fővárosba és nagyon figyelünk talán elcsíphetjük őket. De arra kevés az esély, hogy Brie idejön.

Azért drukkolok neked, mert én is bírom a csajt.

2019. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!