Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz, hogy a Big Hit debütálta...

Igaz, hogy a Big Hit debütáltatni fog egy lánycsapatot?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a Glam óta nem vesznek fel női gyakornokokat, de ahol olvastam, azt írták, hogy már a tagok is megvannak. Ez igaz? Nem tudok jól angolul, szóval lehet, sokmindent félreértettem.

2019. júl. 1. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nagyon teória szaga van az egésznek (szerintem).

De ha lesz egy új banda akkor ugyan úgy megjelenik majd a BigHit-nél a számláló, mint a TxT-nél. Ez lenne a legreálisabb.

De ha lesz is, az se mostanában lesz szerintem, hisz még a TxT is még a "nagyok" mögött van, először őket kéne valahogy feltornásztatni a magasba, legalábbis én így csinálnám.

De véleményem szerint ez csak 1-2 év múlva fog megtörténni, amikor a TxT már nem számít nagyon rookie bandának.


Női gyakornokokat továbbra sem fogadnak. Mint női gyakornok csak Min HeeJin-ről "tudunk", de nagy százalékban ő sem biztos.

A BigHit oldalán a jelentkezésnél meg csak az van hogy Boys Only (csak fiúknak), úgyhogy a női gyakornokok kivannak zárva, ismét.


Röviden, nagy eséllyel nem lesz a BigHitnek a közeljövőben új lánybandája.

2019. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, hogy a TXT most debütált, nem fognak rögtön mégegy csapattal előrukkolni. És náluk már tudtuk jóval előtte, hogy debütálni fognak, így nekem ez elég hirtelen volt, főleg, hogy nincs is lány gyakornokok.
2019. júl. 1. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:

én remélem, hogy nem. és nem azért, mert utálom a női idolokat, (erről szó sincs), hanem mert ennyi csapatra külön odafigyelni már nagyon nehéz lenne.

(pl. ott van az ikon es a blackpink esete, a yg csak a bp-t foglalkoztatja szinte, es ez nyilvan nem a lányok "hibája", csak a yg nem tud odafigyelni mindenre, és lehet hogy a bighit is belecsuszna ebbe a hibába :0)

2019. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek, három csapatot nem lehet egyszerre ugyanúgy kezelni, ráadásul most debütált a TXT... De lehet, hogy a BTS tudna legalább így többet pihenni.
2019. júl. 10. 07:07
 5/5 Egy Alien az űrből válasza:
100%
Szia! Nem tudom még mindig vársz-e válaszokat de leírom hátha. Szóval a Bighit megvette a Source music entertainmentet (a vezetőség maradt) így pl. a Gfriend is a Bighitnél van valamilyen szinten (weversen már készül a profiljuk is). Ezen kívül nem lesz náluk lányeggyüttes elvileg, de biztosat csak a Bighit tudna mondani nekünk ezzel kapcsolatban.💜
2019. aug. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!