Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mi lesz azzal az...

Szerintetek mi lesz azzal az ajándékkal amit a kedvenc énekeseteknek, vagy sztárotoknak adtok?

Figyelt kérdés
Most nézegettem a kedvenc énekesem Londoni koncertjén készült képeket és majdnem mindegyiken van egy kis ajándék a kezében. Szerintem ez aranyos, hogy vesznek neki valamit, vagy készítenek. De én józan paraszti ésszel szerintem meg se tartja őket. Mert hát minden koncerten dobálnak fel neki, macikat meg ezt azt, a VIP vendégek akik személyesen találkozhatnak vele, azok is adnak neki ezt azt. És egy ilyen turné során, rengeteg dolgot kaphat és nem hiszem hogy megtartja őket. Vagy talán csak párat ami tényleg igazán tetszik neki. Pl: mondjuk egy batman-as sapka. De most ha mindent megtartana amit kap, akkor kellene nekik egy saját ház ahol tárolja. Szóval... Nem tudom ki mennyire van benne ebben a világban, akár magyar sztárra gondolva, de tényleg kíváncsivá tesz. Kidobják őket? Szétosztják, szervezők között? Vagy mi? Én ezt az énekest nagyon rendes embernek ismerem. Például most egy lány rosszul lett a koncert alatt és oda adta a vizes kulacsát neki, hogy tudjon inni. De hát akkor se tart meg ennyi ajándékot biztosra veszem. Ti mit gondoltok? Tudok erről valamit? Én nagyon kíváncsi vagyok.

2019. júl. 8. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Dobja a francba! A sok hülye, elvakult idióta rajongó ki tudja mit tesz bele, rá! Ráélvez, előtte a s ggébe duja, mérget szór rá stb... nem lehet tudni, főleg egy nagyobb sztárnál, hogy mi kerül oda. Kis, amatőr fellépőknél, mondjuk mint magyarországon egy nagyobb zenekar, simán megnézik, de igazi profik ki sem bontják, át sem veszik, csak ismert rajongótól, vagy csak promó-kamu ajándék van a kezükben!
2019. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!